کد خبر: ۱۶۹۶۳
۸۱۵ بازدید
۱ دیدگاه (۰ تایید شده)

مصلحی خطاب به ظریف :

به دنبال آن شخصم تا بگویم تو غلط می کنی

۱۳۹۲/۹/۱۵
۱۶:۲۸

وزیر اطلاعات دولت دهم با بیان نقل قولی در یک جمع دانشگاهی با موضوع مقایسه توان نظامی آمریکا در برابر ایران، گفت: به دنبال آن شخص می گردم تا به او بگویم تو غلط می کنی.

 

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام ˈحیدر مصلحیˈ در یادواره شهدای دانشجوی فومن و شفت که در مسجد جامع فومن برگزار شد، برای موفق خواندن مذاکرات تیم هسته ای ایران در ژنو، نیاز به زمان داریم و هنوز زود است که بگوییم موفقیت حاصل شده است.

وی در این مراسم که روز پنجشنبه برگزار شد، گفت: از اظهارات عده ای از افراد در داخل در خصوص کمرنگ نشان دادن قدرت دفاعی ایران انتقاد کرد.

مصلحی افزود: یکی از افراد در جمع دانشجویان دانشگاهی در کشور گفته که آمریکا اگر بخواهد می تواند در عرض 10 دقیقه تمامی تاسیسات هسته ای و استراتژیک ایران را نابود کند.

وزیر سابق اطلاعات ادامه داد: من به دنبال آن شخص می گردم تا به او بگویم تو غلط می کنی، شما که از توان دفاعی کشور خبر نداری و در مسیر اصلی انقلاب نیستی؛ چگونه به خود اجازه می دهی چنین اظهاراتی بگویی.

وی با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی گفت: معظم له، پرده از چهره استعمارگران برداشتند و به ما هشدار دادند که هر زمان از استکبار جهانی غافل شویم، ضربه جبران ناپذیری خواهیم خورد.

حجت الاسلام مصلحی اضافه کرد: بنا به فرامین رهبر انقلاب هیچگاه نباید به استکبار جهانی اعتماد کرد زیرا آنها حتی در مذاکره تلفنی با رییس جمهوری که کار غلطی بود و یا در اظهارنظرهای دیگر خود هرگز حاضر نیستند ساختار اصلی نظام اسلامی را قبول کنند و فقط از واژه ملت ایران استفاده می کنند.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز