کد خبر: ۱۶۹۶۸
۸۶۳ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

انتخاب شخصیت سال 2013 مجلۀ تایم

۱۳۹۲/۹/۱۵
۱۶:۴۷
وزیر دفاع مصر پس از پیشی‌گرفتن از نخست وزیر ترکیه در نظرسنجی مجله تایم شخصیت نخست سال شناخته شد.
 
به گزارش تسنیم به نقل از پایگاه خبری مجله تایم آمریکا؛ ژنرال عبد الفتاح السیسی وزیر دفاع مصر سرانجام بعد از نظرسنجی که پایگاه خبری مجله امریکایی "تایم" منتشر کرد، به عنوان شخصیت سال شناخته شد.
 
گفتنی است ژنرال عبد الفتاح السیسی وزیر دفاع مصر بعد از برکناری محمد مرسی رئیس جمهوری وابسته به جماعت اخوان المسلمین در مصر و اغلام نقشه راهی برای آینده این کشور به عنوان نقشه راهی برای مصر جدید که در برگیرنده تدوین قانون اساسی جدید برای مصر و برگزاری انتخابات پارلمانی و ریاست جمهوری برای مصر است چهره ای شناخته شده در جهان شد.
 
در نظرسنجی به عمل آمده از سوی مجله آمریکایی "تایم"، ژنرال عبد الفتاح السیسی وزیر دفاع مصر با به دست آوردن 449 هزار و 596 نظر از آرای خوانندگان این مجله و به دست آوردن 26 ممیز 2 دهم درصد آرای شرکت کنندگان در این همه پرسی از رجب طیب اردوغان نخست وزیر تریکه پیش گرفت، در این نظرسنجی نخست وزیر ترکیه 356 هزار و 771 رای را یعنی معادل 20 ممیز 8 دهم درصد آرای خوانندگان این مجله را از آن خود ساخت و در مرتبه دوم قرار گرفت.
 
این مجله در توضیح علت پیروزی و موفقیت ژنرال السیسی در این نظر سنجی اعلام کرد: اکثر کسانی که به وی رای داده اند، از هواداران مصری وی هستند و پس از آن مردم هند به او رای مثبت دادند و در مرحله سوم شماری از مردم آمریکا هم به طرفداری از وی رای داده اند.
کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز