کد خبر: ۱۸۵۷۸
۷۷۴ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

انتقادات ، طعنه ها و متلک های تند ضیا به دایی در برنامه ویتامین 3

۱۳۹۲/۱۱/۲
۱۶:۵۰
شبکه ایران/ به هرحال باید فکری بکنیم و از روی استعفاهای آقای رویانیان یک سریال بسازیم. باید برای این سریال یک اسم هم داشته باشیم. مثلا اسم آن را بگذاریم 'و باز هم رویانیان رفت' یا 'جدایی رویانیان از پرسپولیس'.
 
 

به گزارش شبکه ایران، علی ضیا مجری برنامه ویتامین ث که خودش را در رده هواداران پرسپولیس هم می داند در برنامه صبح امروزش تا توانست با طعنه و متلک از خجالت تیم پرسپولیس و البته دایی در آمد. 
ضیا بخش ورزشی برنامه اش را با جمله "و اما پرسپولیس باز باخت" آغاز کرد و خودش توضیح داد که روی کلمه "باز" تاکید دارم چون این تیم "باز" هم باخت. چون چهار بازی است که این تیم رنگ پیروزی را به خود ندیده است.
علی ضیا بدون مکث ادامه داد: البته من چند روز پیش آقای علی دایی را دیدم و با ایشان صحبت کردم. ایشان به من فرمودند "تو که از فوتبال سر در نمیاری واسه چی درباره فوتبال اظهار نظر می کنی" ... بله آقای دایی من از فوتبال سر در نمی آورم.... شما چطور؟ شما که سر در می آوری چرا وضعیت پرسپولیس اینطور است؟ بگو ما هم که سر در نمی آوریم، متوجه شویم.
علی ضیا سپس به استعفاهای رویانیان اشاره کرد و گفت: اما از آقای دایی که بگذریم که می بینیم که سردار رویانیان باز هم استعفا داد. حالا باید ببینیم که این بار استعفای آقای رویانیان به دست رئیس ایشان می رسد یا مثل همه دفعات گذشته اصلا این استعفا به دست رئیس نخواهد رسید. 
مجری برنامه ویتامین ث به همین جا بسنده نکرد: آقای رویانیان من امروز آمار شما را می گیرم ببینم تو دفتر کارتون حاضر می شوید یا خیر. چون اگر استعفا داده باشید که دیگر نباید بروید دفتر کارتان. به هرحال باید فکری بکنیم و از روی استعفاهای آقای رویانیان یک سریال بسازیم. باید برای این سریال یک اسم هم داشته باشیم. مثلا اسم آن را بگذاریم "و باز هم رویانیان رفت" یا "جدائی رویانیان از پرسپولیس"!
علی ضیا بعد از این جملات بالاخره رضایت داد به سراغ اخبار اجتماعی برود و به سوژه آتش سوزی خیابان جمهوری و مرگ دو تن از هموطنانمان در این حادثه اسفبار بپردازد و البته پیکان تیز انتقاداتش را به سمت سازمان آتش نشانی تهران نشانه رفت.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز