کد خبر: ۱۸۷۵۷
۳۱۳۷ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

پردرآمد ترین مدل های مرد دنیا در سال 2013

۱۳۹۲/۱۱/۷
۱۸:۴۶
 
لیست فوربس از پردرآمد ترین مدل های مرد سال 2013 نشان می دهد که این مدل های مرد از سپتامبر سال 2012 تا سپتامبر 2013، مجموعاً حدود 8 میلیون دلار درآمد داشته اند. برای آقایان رسیدن به عنوان سوپرمدل بسیار نادر و چالش برانگیز است.
 برترین ها: همانطور که بن استیلر در فیلم سینمایی کمدی Zoolander گفته بود، "خوش قیافه بودن" شغلی است که برای آقایان نه راحت است و نه پول ساز. ولی لیست فوربس از پردرآمد ترین مدل های مرد سال 2013 نشان می دهد که این مدل های مرد از سپتامبر سال 2012 تا سپتامبر 2013، مجموعاً حدود 8 میلیون دلار درآمد داشته اند و در این رقم در مقابل 83 میلیون دلار درآمد مدل های زن رقیب این آقایان در سال گذشته اصلاً به چشم نمی آید. برای آقایان رسیدن به عنوان سوپرمدل بسیار نادر و چالش برانگیز است و نمی توانند مانند خانم ها در رویدادهایی همچون ویکتوریاز سیکرت یا کمپین های تبلیغاتی بزرگ لوازم آرایشی خودشان را نشان دهند. در نتیجه حوزه مدلینگ تنها حوزه ای است که خانم ها در آن درآمدهای بسیار بالاتری دارند. 

1. شان اوپرای (Sean O’Pry)


رتبه اول این لیست به شان اوپرای، جوان 24 ساله اهل جورجیای آمریکا تعلق دارد. او در مدت 12 ماهه ذکر شده حدود 1.5 میلیون دلار درآمد داشته است. نوله مارتین، استالیست مشهور فشن و داور مسابقه "تاپ مدل بعدی آمریکا" و مدیر برنامه اش، لانا وینترز، شان را در سن 17 سالگی در MySpace کشف کردند. این جوان چشم آبی در کمپین های بزرگ برندهای مشهوری همچون جورجیو آرمانی، ورساچه، H&M، هوگو باس، مایکل کورس، کلوین کلاین، رالف لورن، جوپ، گپ، دیزل، زارا، بوتگا ونتا، لاکوست و سالواتوره فراگامو ظاهر شده است. البته بخش بیشتر درآمدهای او از قراردادهای متعددش با برندهای عطر و ادکلن ژیل ساندر و ویکتور اند رولف است. شان در موزیک ویدئوی Girl Gone Wild مدونا نیز حضور داشته است.


2. دیوید گندی (David Gandy)


رتبه بعدی لیست فوربس به دیوید گندی، چهره محبوب برند دولچه و گابانا تعلق دارد. او از سپتامبر 2012 تا سپتامبر 2013 حدود 1.4 میلیون دلار درآمد داشته است. این مدل موفق بریتانیایی از سال 2001 تابحال با برندهایی همچون هوگو باس، بانانا ریپابلیک و ماسیمو دوتی قرارداد دارد. دیوید 33 ساله یکی از معدود مدل هایی است که با کارهایی فراتر از حضور در فشن شو ها و ظاهر شدن در کاتالوگ ها به عنوان سوپرمدل رسیده است. دیوید برنامه آموزشی خاص خودش را دارد و برای مجلات British Vogue و GQ در مورد فشن مقاله می نویسد. 


3. سایمون نِسمَن (Simon Nessman)


سایمون که اصالتاً کانادایی است، حرفه مدلینگ خود را از سال 2007 آغاز کرد و خیلی زود تبدیل به یکی از شناخته شده ترین چهره های این صنعت شد. در حال حاضر او چهره اصلی جورجیو آرمانی است و برای فصل هشتم چهره اصلی مایکل کورس شده است. سایمون در کمپین های تبلیغاتی کلوین کلاین، ورساچه، جان گالیانو، گپ، رالف لورن، ایو سن لوران، دولچه و گابانا و ... ظاهر شده است. درآمد او در دوره 12 ماهه مذکور، 1.1 میلیون دلار بوده است. 


4. آرتور کولکوف (Arthur Kulkov)


آرتور کولکوف مدل 30 ساله روس و اهل سیبری است. در حالیکه اغلب مدل های مرد با شرکت در فشن شو ها و کار کردن برای آژانس های مدلینگ وارد این صنعت می شوند، ولی آرتور خیلی زود توانست چهره کمپین های تبلیغاتی برندهایی همچون بارنیز، سیسلی و راسل و بروملی شود و به شهرت زیادی دست پیدا کند. درآمدهای او از قراردادهای چندساله اش با تامی هیلفیگر و دولچه و گابانا هستند و او در سال گذشته حدود 905 هزار دلار عایدش شده است. 


5. نوآ میلز (Noah Mills)


نوآ میلز مدل 30 ساله کانادایی است که حرفه مدلینگ خود را از سال 2003 آغاز کرد و در کمپین های تبلیغاتی برندهای لوکس متعددی همچون ورساچه، دولچه و گابانا و مایکل کورس ظاهر شد. میلز در سال گذشته از مدلینگ حدود 740 هزار دلار درآمد داشته است. او وارد دنیای بازیگری نیز شده و در فیلم Wracked و سریال 2 Broke Girls هم بازی کرده است. نوآ در موزیک ویدئوی We Are Never Ever Getting Back Together تیلور سوئیفت نیز حضور داشت. 


6. رایان برنز (Ryan Burns)


بیشتر درآمدهای رایان از قراردادهایش با برند Zegna است که چند فصل است ادامه دارد. با آنکه رزومه مدلینگ او زیاد متنوع نیست، ولی قرارداد انحصاری او با Zegna باعث شده که از بسیاری از مدل های مرد دیگر با رزومه های طولانی تر، پول بیشتری درآورد. او در سال گذلشته 610 هزار دلار درآمد داشته است. 


7. تایسون بالو (Tyson Ballou)


تایسون، مدل 37 ساله آمریکایی است که حرفه مدلینگش را در 15 سالگی آغاز کرد و در کمپین های تبلیغاتی برندهایی همچون کلوین کلاین، ژیل ساندر، ورساچه، جورجیو آرمانی، تامی هیلفیگر، هوگو باس، والنتینو، دولچه و گابانا، سالواتوره فراگامو و ... ظاهر شده است. درآمد او در سال گذشته 425 هزار دلار بوده است. 


8. اولی ادواردز (Ollie Edwards)


این مدل بریتانیایی حرفه اش را در سال 2007 آغاز کرد و با حضور در کمپین های تبلیغاتی رالف لورن مشهور شد. او در حال حاضر برای برندهای مختلفی همچون نیمان مارکوس، DKNY و بریونی کار می کند. درآمد او در سال گذشته 410 هزار دلار بوده است. 


9. جان کورتاجارنا (Jon Kortajarena)


جان کورتاجارنا (یا به اسپانیایی کورتاهارنا)، مدل و بازیگر اسپانیایی است که با برندهایی همچون هادسون جینز، کارل لاگرفلد و H&M قرارداد دارد. درآمد او در سال گذشته 290 هزار دلار بوده است. 


10. توبیاس سورنسن (Tobias Sorensen)


این مدل دانمارکی در کمپین های تبلیغاتی زارا، دیزل، دولچه و گابانا و ... ظاهر شده و در فشن شوهای برندهای مشهور دیگری حضور داشته است. درآمد او در سال گذشته 265 هزار دلار بوده است. 
کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز