کد خبر: ۱۸۹۲۶
۱۳۹۰ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

پایکوبی و شادی هواداران تراکتور از آمدن تونی / حواشی دیدار تراکتور - داماش + عکس

۱۳۹۲/۱۱/۱۱
۲۱:۵۹

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش نصر نیوز،  از هفته ي بيست و پنجم مسابقات ليگ برتر، تيم تراكتورسازي تبريز در ورزشگاه يادگار امام (ره) ميزبان تيم داماش گيلان بود.

اين بازي قرار بود از ساعت 14:30 آغاز شود كه به دليل بارش برف و مهيا نبودن شرايط زمين چمن، با 90 دقيقه تأخير و از ساعت 16 آغاز شد.

تراكتورسازي در اين مسابقه با تركيب داوود نوشی صوفیانی، میلاد شیخ فخرالدینی، محمد نصرتی، مرتضی اسدی، مسعود ابراهیم زاده، مهدی کیانی، علی کریمی، فرشاد احمدزاده، رودریگو پیمپائو، سعید دقیقی و کریم انصاری فرد و داماش گيلان با تركيب میلاد فراهانی، علیرضا نظیف کار، هادی محمدی، محمد مختاری، محمد سیاه، رسول سروش نیا، رضا کاردوست، ابوالفضل حاجی زاده، مصطفی حاجتی، مسعود حسن زاده و امین متوسل زاده به ميدان رفتند.

* حدود 10 هزار تماشاگر در هواي سرد تبريز به ورزشگاه آمده بودند كه البته تعداد زيادي نيز زماني كه متوجه تأخير بازي شدند، به خانه هاي خود بازگشتند.

* در دقيقه ي دهم اين ديدار، توني اوليويرا به همراه مديرعامل تراكتورسازان وارد ورزشگاه شد كه تماشاگران حاضر، با ديدن اين مرد محبوب پرتغالي، به شدت وي را مورد تشويق قرار دادند. اوليويرا نيز به ابراز احساسات آن ها پاسخ داد و از آن ها خواست كه تراكتور و بازيكنان را تشويق كنند.

تلاش دو تيم براي به ثمر رساندن گل، نتيجه اي در بر نداشت و دو تيم با تساوي بدون گل این دیدار را به پایان رساندند.

 

حاشیه دیدار تراکتورسازی و داماش
هواداران تراکتورسازی سرمربی جدید این تیم را به شدت تشویق کردند.

دیدار ۲ تیم تراکتورسازی و داماش قرار بود از ساعت ۱۴: ۳۰ در ورزشگاه یادگار امام تبریز برگزار شود اما به دلیل وزش باد از ساعت ۱۶ با سوت داور مسابقه آغاز شد.

* پدر رودریگو بازیکن برزیلی تراکتورسازی در جایگاه خبرنگاران حضور یافت.

* تونی اولیویرا سرمربی جدید تراکتورسازی در دقیقه ۱۰ مسابقه وارد ورزشگاه شد و در حالی که مسابقه در حال پیگیری بود به سمت هواداران رفت و برای آنها دست تکان داد. هواداران تراکتورسازی با ورود تونی به ورزشگاه مسابقه را فراموش کردند و به شدت به تشویق این مربی پرداختند.

* هواداران تراکتورسازی به زبان های ترکی و انگلیسی سرمربی جدید تیمشان را مورد تشویق قرار دادند. تونی به احساسات هواداران تراکتور واکنش نشان داد و سپس از آنها خواست تراکتور را تشویق کنند. وی پس از دقایقی در جمع هواداران به همراه نظمی مدیرعامل باشگاه و ۲ تن از مربیان هموطن خود در جایگاه خبرنگاران ورزشگاه حضور پیدا کرد. با ورود تونی به جایگاه خبرنگاران حاضران وی را تشویق کردند و تونی نیز برای دقایقی با خبرنگاران به گفت وگو پرداخت.

* تونی به همراه پسرش که آنالیزور تیم است در حال تماشای این مسابقه است و در مورد نکات ریز مسابقه با یکدیگر به گفت وگو می پردازند. پس از حضور تونی در جایگاه خبرنگاران هواداران بار دیگر شروع به تشویق تیم خود کردند و این مسابقه به روال عادی خود بازگشت.

* بسیاری از سکوهای ورزشگاه پوشیده از برف است و فقط تعدادی از آنها برای حضور هواداران پاکسازی شده است.

* هوای سرد تبریز باعث شده فقط نزدیک به ۲۰ هزار هوادار در ورزشگاه حضور یابند.

 

 

 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز