کد خبر: ۱۹۶۹۶
۱۶۶۲ بازدید
۱ دیدگاه

آهنگ تابو شکنانه گوگوش در حمایت از همجنس گرایان

۹۲/۱۱/۲۹
۰۱:۵۲
گوگوش اخیرا در اقدامی ضد اخلاقی و کاملاً خلاف باور های دینی و فرهنگی جامعه ایران دست به ساخت و انتشار یک کلیپ تصویری موسیقی زده و در آن به طور رسمی از همجنسبازی حمایت کرده است .
آهنگ گوگوش در حمایت از همجنس گرایان
 
عرش نیوز ؛
گوگوش که از تهیه کنندگان برنامه آکادمی موسیقی در شبکه من و تو نیز بود اخیراً در جهت قبح شکنی از پدیده های غیر اخلاقی و ترویج فساد در میان جوانان ایران دست به فعالیت زده و در جدیدترین اقدام خود ترانه ای در رابطه با همجنسبازان خوانده است و خودش را حامی آنان معرفی کرده است.


 
پس از انتشار این ویدیو کلیپ از گوگوش، آرش سیگارچی مجری و گزارشگر شبکه صدای آمریکا با درج پستی در صفحه فیسبوک خود از این اقدام گوگوش حمایت کرده و نوشته:

 
"این کلیپ گوگوش که با اسم بهشت و تحت شعار «Freedom to Love for All» بیرون آمده، مهم است.اولین کار جدی در احترام به همجنسگرایی ایرانی ست."

 
گفتنی است این اقدام تابو شکنانه گوگوش و سیگارچی حتی به مذاق طرفداران این دونفر نیز خوش نیامده تا جایی که مخاطبان با کامنت هایی تند برای سیگارچی و گوگوش ابراز تاسف کرده اند و از زمان هایی که برای شنیدن کارهای سیگارچی و گوگوش صرف کرده اند اباراز ناراحتی و تاسف فراوان کرده و تا جایی که برخی کاربران از شدت عصبانیت به فحاشی به آنها روی آورده اند.

 
گفتنی است که شبکه ضد انقلاب صدای آمریکا نیز این ویدئو کلیپ را بصورت رسمی در چند نوبت روی آنتن برده با تبلیغات ویژه این اقدام ضد بشری ضد اخلاقی همجنس گرایی را تبلیغ کرده است.

 
انقلاب نیوز
 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۴/۱۱/۲۹ ۰۶:۵۰

ازيك عده افرادي كه هويت خودراگم كرده وچندصباحي ماندن خودرادراين دنياي فاني درنوكري شياطين وخودفروختگان ميبينند وازاين طريق به لاشخوري مشغولند ميتوان چه انتظاري داشت اينها بلحاظ روحي ورواني دچارسرخوردگي وعقده حقارت شده اند وبااين كارهاخوراارضاءميكنندوالاخوانندگي آنهم بارعايت فرهنگ وسنن ايراني چه اشكالي ميتواندداشته باشد

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز