کد خبر: ۱۹۸۳۸
۴۷۹ بازدید
۰ دیدگاه

حاشیه‌ای کوتاه از سخنرانی امروز روحانی:

برای من همان فرمانده قرارگاه خاتم هستید

۹۲/۱۲/۳
۱۷:۰۴

 

حاشیه‌ای کوتاه از سخنرانی امروز روحانی در دانشگاه علوم پزشکی
درددل‌های آقای وزیر با «روحانی»/ شما برای من همان فرمانده قرارگاه خاتم هستید

وزیر بهداشت خطاب به روحانی گفت: اولین بار شما را در قرارگاه خاتم دیدم و اکنون که 30 سال گذشته شما همان فرمانده محکم، استوار، قاطع و امیدوار به خداوند هستید اما در جبهه‌ای وسیع‌تر و پرخطرتر حضور دارید.

خبرگزاری فارس: درددل‌های آقای وزیر با «روحانی»/ شما برای من همان فرمانده قرارگاه خاتم هستید

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس، هفتاد و ششمین اجلاس روسای دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور صبح امروز با حضور حسن روحانی رئیس جمهور برگزار شد.

حسین قاضی‌زاده‌هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی پیش از سخنرانی رئیس‌جمهور طی سخنانی خطاب به روحانی به زمان دفاع مقدس اشاره کرد و با بیان اینکه در زمان جنگ حسن روحانی فرمانده وی بود، گفت: اولین بار شما را در قرارگاه خاتم دیدم و اکنون که 30 سال گذشته شما همان فرمانده محکم، استوار، قاطع و امیدوار به خداوند هستید اما در جبهه‌ای وسیع‌تر و پرخطرتر که به وسعت یک کشور و آینده یک ملت است، حضور دارید.

وزیر بهداشت گفت: دغدغه امروز من مهندسی بهداشت درمان و آموزش پزشکی کشور است و باور دارم امروز نیز از جنس همان سال‌های دفاع مقدس است.

رئیس جمهور هم که گویی پس از شنیدن حرف‌های وزیر، خاطرات دوران دفاع مقدس برایش زنده شده بود خطاب به میهمانان مراسم گفت: آقای هاشمی ما را به حال و هوای جبهه برد؛ واقعا در دوران دفاع مقدس بخش پزشکی خدمات زیادی را انجام داد.

البته روحانی به همین میزان بسنده نکرد و با ذکر خاطره‌ای از آن ایام گفت: همسایه‌ای داشتم که پزشک بود، می‌گفت هر زمان که فلانی(روحانی) ساک خود را بر می‌دارد یعنی عملیاتی در پیش است .

 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز