کد خبر: ۱۹۸۶۱
۵۴۱ بازدید
۱ دیدگاه

مصائب صداوسیما برای سانسور هاشمی و حذف مجلس ششم در بین المجالس

۹۲/۱۲/۳
۲۰:۱۹
به گزارش خبرنگار «انتخاب» ؛ مسوولان برگزاری بین المجالس هم در یک اتفاق عجیب، در نمایش تاریخ مجالس بعد از انقلاب برای میهمانان بلندپابه این اجلاس، مجلس ششم را حذف کردند!

در این سانسور کم نظیر که جای قدردانی جریان های افراطی از عوامل کار را دارد، صحنه های بسته ای برای جلوگیری از فتنه جدید پخش تصویر این چهره نمایش داده شد!

مشخص نیست این اتفاق به دستور یا فشار کدام جریان سیاسی مجلس اتفاق افتاده است؟

این درحالیست که شنیده شده کاظم جلالی صرفا بحث محتوایی اجلاس را عهده دار بوده و اشکالاتی چنین متوجه دیگر مسئولین این ستاد است.

ممکن است برخی نمایندگان مجالس آفریقایی که شناختی از ایران ندارند، چیزی از این موضوع در نیابند، اما آیا مسوولان بین المجالس فکر نکردند نمایندگان برخی کشورهای عربی نظیر عربستان و بحرین و کویت که رویدادهای داخلی ایران را دنبال می کنند و بعضا به دنبال هر دستاویزی برای تخریب جمهوری اسلامی هستند، این اتفاق را «پاک کردن تاریخ» خوانده و آن را نشانه اختلافات شدید داخلی در نظام ارزیابی کنند؟

این که بسیاری از نمایندگان مجلس ششم اقداماتی غیر قابل دفاع انجام دادند، اما هر که چنین کاری کرده، آیا فکر نکرده حذف تاریخ ناشدنیست؟!

جالب تر آنکه در روز برگزاری اجلاس که شبکه خبر اجلاس بین المجالس را پوشش می داد، به محض ورود آیت الله هاشمی، پخش زنده را قطع کرد و به پخش برنامه های سابق خود ادامه داد!

در شامگاه دیروز نیز تحلیلگران گزارش بخش های خبری سیما، نهایت تلاش خود را به خرج دادند تا کوچکترین تصویری از هاشمی در بخش های مختلف خبری پخش نشود
کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز