کد خبر: ۲۰۱۵۶
۶۵۶ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

تجمع طلاب قم علیه اظهارات رضوی‌فقیه

۱۳۹۲/۱۲/۱۲
۱۲:۳۲
به گزارش مشرق، حجت‌الاسلام احمد سالک رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس، در واکنش به اظهارات ساختار شکنانه عضو حزب منحله مشارکت علیه جمهوری اسلامی ایران، مجلس خبرگان، مجلس شورای اسلامی و مجمع تشخیص مصلحت نظام اظهار داشت: اسلام بعد از چهارده قرن با قدرت بصیرت، بیداری مردم، با هدایت امام خمینی‌(ره) و رهبر معظم انقلاب و همچنین با با تطبیق محتوی ارزشی اسلامی قله‌های بلند جهان را یکی پس از دیگری تسخیر می‌کند.

وی با بیان اینکه حکومت اسلامی در ایران به محوریت ولایت فقیه پدیده ای نوظهور در سطح جهان است، افزود: انقلاب اسلامی بعد از گذشت 35 سال از آغاز خود جاذبه بین‌المللی پیدا کرده است و با سرعت به سمت فراهم  آوردن مقدمات حکومت عدل الهی است.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس با تاکید بر اینکه اسلام امروز قطبی در کنار قطب شرق و غرب است، تصریح کرد: امروز شیطان بزرگ با بکارگیری افراد و ابزار تلاش می‌کند قطب اسلامی-جهانی را بشکند و برای این کار افرادی را در داخل کشور به کار می‌گیرد که در طول این 35 سال اگر قرار باشد لیستی که ابزار دست آمریکا بوده است نوشته شود، افراد بسیاری در این لیست قرار می‌گیرند.

سالک خاطرنشان کرد: امروز با تغییر دولت دهم به یازدهم طراحان پشت پرده اصلاح‌طلب و اصلاح‌طلبان فرصتی را به خیال خود به دست آوردند تا در کلمه آزادی همه مقدسات جمهوری اسلامی و دین را زیر سوال ببرند.

وی به اظهارات رضوی‌فقیه اشاره و تاکید کرد: رضوی فقیه به جمهوری اسلامی، ملت ایران توهین کرده است و به خون شهدا پشت پا زده است بنابراین مدعی‌العموم در کشور برای ایشان پرونده‌ای را تشکیل و با وی برخورد شود چرا که حرف هایی از حلقوم این شخص بیرون آمده که مورد تائید آمریکا و رژیم صهیونیستی است.

عضو جامعه روحانیت مبارز ادامه داد: با خبر شدم که طلاب قم امروز علیه اظهارات رضوی فقیه تظاهرات اعتراض آمیز برگزار خواهند کرد.
 
منبع: فارس
کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز