کد خبر: ۲۰۲۶۱
۶۰۷ بازدید
۰ دیدگاه

ماجرای کتک‌ کاری کارگردان سرشناس!

۱۳۹۲/۱۲/۱۵
۱۵:۲۸

روزنامه ایران: کارگردان سرشناس سینما به‌خاطر کتک‌خوردن از تهیه‌کننده فیلمش در دادسرا به طرح شکایت پرداخت. کارگردان سرشناس ادعا دارد از سوی تهیه‌کننده فیلم مورد حمله قرار گرفته است.

چندی پیش یک کارگردان با مراجعه به دادسرای تهران از تهیه‌کننده فیلمش شکایت کرد.

این کارگردان جوان وقتی پیش روی بازپرس امجدیان ایستاد، گفت: تاکنون چندین فیلم ساخته‌ و با تهیه‌کننده‌های زیادی  همکار بوده‌ام. چند وقت پیش در حال ساختن یک فیلم سینمایی بودم که برای سرمایه‌گذاری آن نیاز به تهیه‌کننده داشتم، بنابراین با تهیه‌کننده‌ای به‌نام «مهدی» مذاکراتی کردم. وی ادعا می‌کرد تا سقف 500 میلیون تومان می‌تواند برای فیلم سرمایه‌گذاری کند.

بنابراین به دفتر وی در میدان آرژانتین رفتم و قراردادی را تنظیم کردیم.

مهدی ابتدا 300 میلیون تومان سرمایه‌گذاری کرد و با دادن یک چک 200 میلیون تومانی قرار شد بقیه آن را نیز پرداخت کند.

ماه‌ها گذشت اما مهدی نتوانست طبق قراردادی که بسته بودیم، 200 میلیون تومان را بپردازد.هر بار با وی تماس می‌گرفتم بهانه‌های واهی‌ می‌آورد و همین باعث شد کار ما به کندی پیش برود.
این کارگردان سینما گفت: روز حادثه من و «هاشم» دوستم برای حساب و کتاب به دفتر مهدی رفتیم، آنجا دو تن دیگر از دوستان وی نیز حضور داشتند. زمانی‌که قصد داشتم موضوع را حل و فصل کنم، ناگهان مهدی به من حمله‌ور شد و بشدت با مشت و لگد به جانم افتاد که من هم از ترس جانم پنجره دفترش را باز کردم و از مردم کمک خواستم.

حالا از این تهیه‌کننده به خاطر ضرب و شتم و همچنین سرقت چک 200 میلیون تومانی که به من داده بود، شکایت دارم چرا که در زمان کتک‌کاری چک همراهم بود و در زمان درگیری چک 200 میلیون تومانی که داخل کیفم بوده به سرقت رفته است و احتمال می‌دهم زمانی که کیفم در دفتر وی جاماند و من از ترس جانم پا به فرار گذاشتم، مهدی چک را دزدیده باشد.

بنابر این گزارش با ادعاهای این کارگردان، بازپرس امجدیان دستور داد تهیه کننده فیلم در دادسرا حاضر شود.مهدی وقتی در برابر بازپرس امجدیان ایستاد، گفت: همه ادعاهای کارگردان فیلم دروغ است چرا که قرار بود وی به قولش عمل کند اما این کار را نکرد و روز حادثه وقتی برای حل و فصل وی را به دفترم دعوت کردم، در همان ابتدای ورود شروع به توهین و ناسزاگویی کرد و قصد داشت خودش را از پنجره به پایین پرتاب کند که من مانع وی شدم.

این تهیه‌کننده در خصوص کتک زدن کارگردان گفت: وقتی مشاجره لفظی بین ما بالا گرفت، «قاسم» کارگردان به سمت من حمله‌ور شد که من نیز تنها از خودم دفاع کردم، من دست به هیچ سرقتی نزده‌ام و در‌خصوص سرقت شدن چک 200 میلیون تومانی نیز وی که به من تهمت می‌زند باید ادعایش را اثبات کند و حالا من از این کارگردان به‌خاطر کلاهبرداری و ناسزاگویی شکایت دارم.با ادعاهای تهیه‌کننده فیلم، بازپرس پرونده به تیمی از کارآگاهان پلیس دستور داد در خصوص زوایای پنهان این پرونده دست به تحقیق بزنند.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز