کد خبر: ۲۰۹۵۰
۴۹۷ بازدید
۰ دیدگاه

باشگاه های آرسنال بارسلونا و ميلان به دنبال روسونوري سردار آزمون

۹۳/۱/۱۳
۱۲:۲۶

 

 
گروه ورزشي: يک سايت ايتاليايي نوشت: باشگاه ميلان و بارسلونا به دنبال مهاجم ايراني تيم روبين‌کازان روسيه هستند.
 بارسلونا و ميلان هم به دنبال سردار آزموندر يک هفته اخير اخبار زيادي در خصوص حضور سردار آزمون در تيم‌هاي مطرح اروپايي همچون آرسنال، يوونتوس و ميلان به ميان آمده که سايت‌هاي مختلفي از جمله مترو، ايندنپندنت و برخي سايت‌هاي ايتاليايي از اين پيشنهادها خبر داده بودند. به تازگي نيز سايت ilsussidiario که يک سايت ايتاليايي است، در خصوص سردار آزمون نوشته باشگاه ميلان به دنبال اين بازيکن است تا بتواند او را جذب کند. در مطلب اين سايت آمده است: آزمون، نام جديدي که آدريانو گالياني مديرعامل باشگاه ميلان به دنبال جذب او است.

اين سايت ايتاليايي در ادامه با اشاره به گزارش‌هاي سايت‌هاي انگليسي آورده که؛ روسونوري سردار آزمون بازيکن جوان و با استعدادي که متولد سال 1995 است را دنبال مي‌کند که اکنون در ليگ روسيه و تيم روبين‌کازان بازي مي‌کند. اين بازيکن با استعداد تکنيک نابي دارد که ايراني است. او در خاورميانه يک ستاره محسوب مي‌شود که از کيفيت بالايي برخوردار است.

در ادامه اين گزارش آمده است: ميلان تنها باشگاهي نيست که به دنبال اين بازيکن 19 ساله است و به نظر مي‌رسد باشگاه بارسلونا نيز در هفته‌هاي اخير بررسي‌هاي دقيقي روي او انجام داده است. آزمون در ليگ (ليگ روسيه) و ليگ اروپا 11 بازي انجام داده که موفق شده 2 گل براي تيمش بزند. تيم‌هايي که به دنبال او خواهند آمد فقط به همين جا ختم نمي‌شود و رادارها او را زير نظر دارند. هفته گذشته سايت مترو انگليس از پيشنهاد 2 ميليون پوندي آرسنال به سردار آزمون و پيشنهاد ميلان و يوونتوس خبر داده بود.

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز