کد خبر: ۲۱۰۷۶
۴۶۵ بازدید
۰ دیدگاه

واکنش توئیتری روحانی به آزادی مرزبانان

۹۳/۱/۱۷
۱۵:۴۱

: رئیس جمهوری کشورمان دقایقی پیش در توییتر ضمن تایید خبر ورود مرزبانان ایرانی به خاک کشور آن را همه مردم ایران تبریک گفت.

 واکنش توئیتری روحانی به آزادی مرزبانانبه گزارش نامه نیوز، پس از آنکه صبح روز جمعه خبر آزادی مرزبانان ایرانی از سوی سخنگوی گروه جیش العدل اعلام شد تا به امروز اخبار ضد و نقیضی در خصوص صحت و صقم این خبر و وضعیت مرزبانان ایرانی منتشر شد. رایزن فرهنگی ایرانی اما عصر روز گذشته تایید کرد که سربازان به گروه های امنیتی ایران تحویل داده شده اند. در همین حال یکی از مرزبانان به گروگان گرفته شده روز گذشته ضمن تماس با خانواده خود تاکید کرد تا امروز یکشنبه وارد ایران می شوند.

حسن روحانی رئیس جمهوری کشورمان نیز دقایقی پیش در پیامی در شبکه توییتر آزادی مرزبانان ایرانی را تبریک گفت و نوشت: ورود مرزبانان عزیزمان به کشور را به همه دوستان تبریک می گوییم.‬ وی همچنین این پیام را در توییتی به زبان انگلیسی نوشت: "Our dear guards arrived in Iran a few mins ago."

رئیس جمهور کشورمان همچنین ضمن تبریک آزادی مرزبانان ایرانی به همه مردم ایران و کسانی که به دنبال آزادی هستند یاد و خاطر «شهید دانایی فر» دیگر مرزبان به گروگان گرفته شده که از سوی گروه تروریستی جیش العدل به شهادت رسید را گرامی داشت.
کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز