کد خبر: ۲۱۶۴۲
۶۴۷ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

واکنش رویانیان به برنامه 90 :

یک کشتی گیر چه بلایی سر ما آورده!

۱۳۹۳/۲/۲
۱۷:۲۴

 

محمد رویانیان در خصوص برنامه شب گذشته 90 و صحبت‌هایی که در موردش از سوی حاضرین در برنامه مطرح شد، اظهار داشت: ابتدا باید بگویم حالا که افتخار خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و مخصوصا رهبر معظم انقلاب اسلامی باز هم نصیبم شده هرگز دوست ندارم خدای ناکرده در پست جدیدی که به من محول شده به کسی بی‌احترامی کنم اما بر خود وظیفه می‌دانم با توجه به بی‌احترامی‌هایی که به من شد جواب آقایان را بدهم.

وی افزود: هواداران عزیز پرسپولیس شاید سؤال شما این باشد که چرا من در برنامه 90 حضور پیدا نکردم، این موضوع دلایل متعددی داشت که بیشتر آن به خاطر این بود که خودتان وضعیت پرسپولیس را می‌بینید که یک کشتی‌گیر چه بر سر آن آورده است.به برنامه 90 نرفتم چون می‌دانم فردوسی‌پور برای پُررنگ کردن برنامه خود با قصد و غرض کار می‌کند و می‌خواهد من را بزند. به برنامه 90 نرفتم چون امیر خادم در حدی نیست که من در کنارش بنشینم.

رویانیان ادامه داد: به برنامه 90 نرفتم چون دوست نداشتم با یک کشتی‌گیر که حالا سیاسی شده و از حضورش در ورزش سوء‌استفاده کرده هم‌کلام شوم. ایشان فکر کرده سیاست هم مثل کشتی است و به نظرم ایشان پیاده است. چرا این حرف‌های آقای خادم آن موقع زده نمی‌شد که به او اجازه نمی‌دادند در انتخابات فدراسیون کشتی شرکت کند و دستش از ورزش کوتاه بود و هر روز ورزش را می‌کوبید و حالا باید با توجه به پستی که گرفته از وزارت دفاع کند.

رویانیان خاطر نشان کرد: من از کسی نمی‌ترسم به جز خدای بزرگ که مالک این زمین است اما این را بگویم که یک بار با آقای خادم برخورد کردم و فهمیدم ایشان مدیری فانتزی است. ای کاش ایشان راجع به سیاست حرف نمی‌زد و ای کاش همان کشتی‌گیر می‌ماند. البته الان هم بد نشده، با صحبت در مورد فوتبال هر روز اسم خود را مطرح کرده است.

وی در پاسخ به سؤالی که آیا بدهی 50 میلیاردی را قبول دارید یا خیر، گفت: اعداد و ارقام کاملا دروغ است. اگر اینها می‌گویند بدهی 50 میلیاردی داریم شفاف بگویند به چه کسی و کجا بدهکاری. این را شفاف آقایان بگویند اما این اعداد دروغ است و دیگر هم دوست ندارم در رابطه‌اش صحبت کنم.

مدیرعامل سابق قرمزپوشان خاطر نشان کرد: 2 سال است که فردوسی‌پور مرا می‌کوبد. متأسفانه رسانه ملی نیز دوست دارد به هر شکلی که شده این مجری بی‌احترامی خود را رواج دهد که من این عزیزان را فقط به خدا می‌سپارم. من قبل از این برنامه صحبت‌‌هایی با بزرگ‌ترین مسئول رسانه ملی داشتم و قول و قراری نیز بود.

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز