کد خبر: ۲۲۱۸۰
۵۷۷ بازدید
۰ دیدگاه

بزرگ شدن کودک 14 ساله در 4 دقیقه + تصویر

۱۳۹۳/۲/۱۸
۲۳:۲۷
در یک مستند بسیار ارزشمند که حس زیبا و غیر قابل درک یک پدر را به کودکش نمایان می‌سازد، «فرانس هافمیستر» از زمانی که دخترش «لوته» در پاییز 1999 به دنیا آمد تاکنون که یک دوشیزه‌ی چهارده ساله است به صورت مستمر اقدام به ضبط تصاویر خاطره‌انگیز از وی نموده و اکنون نیز دستاورد تمام این 14 سال را در یک ویدیوی 4 دقیقه‌ای گنجانده است. این فیلم به قدری عواطف و احساسات انسان را درگیر خود می‌کند که حیفمان آمد شما دوستان خوب را در تماشای آن با خود شریک نکنیم.
مرجع : zoomit.ir 

بزرگ شدن این دختر طی 14 سال را در 4 دقیقه ببینید + فیلم 
عرش نیوز:

پس از به دنیا آمدن لوته، پدرش فرانس هر هفته به صورت مستمر اقدام به ضبط چند دقیقه فیلم از دخترش نموده است. او دوست دارد لحظات بزرگ شدن دخترش به صورت خاطرات زنده و پویا همیشه در دسترش باشند.

GAKvMib

این اثر را می‌توان یک شاهکار در نوع خود نامید چرا که در آن زمان هیچ گوشی هوشمندی مانند آیفون وجود نداشت که بتوان با استفاده از آن اقدام به تهیه عکس و فیلم آن هم به صورت مستمر نمود. به همین خاطر فرانس مجبور بود تمام ابزار و وسایل ضروری برای فیلم‌برداری را به صورت هفتگی آماده نموده و اقدام به فیلم‌برداری کند.

وی خاطر نشان کرده است که این عادت چهارده ساله وی همین جا تمام نخواهد شد و قول داده که این کار را تا مدت زمانی که توان دارد انجام دهد.

 

 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز