کد خبر: ۲۲۶۰۳
۵۲۱ بازدید
۰ دیدگاه

تصویر جاسوسی عکاس ایرانی از ظریف در وین

۹۳/۲/۲۹
۲۰:۱۳

ایرنا نوشت:
 

رادیو بین المللی چین روز دوشنبه با انتشار برخی عکس های یک رسانه ایرانی از محمدجواد ظریف وزیر خارجه ایران در مذاکرات وین چهار، تیتر ˈجاسوسی عکاس ایرانی از ظریفˈ را برای مطلب خود برگزید.
این رادیو گفت: برخی رسانه ها در ایران تمام لحظه های حضور وزیر امور خارجه این کشور به هنگام مذاکرات پنج بعلاوه یک را زیرنظر داشتند.

رادیو بین المللی چین، نوشت: خبرگزاری تسنیم تصاویری از هتل کوبورگ در وین را منتشر کرد که مخفیانه گرفته شده و محمدجواد ظریف را در حال انتخاب غذا و همچنین سر میز شام نشان می دهد.

این رادیو گفت: از آنجایی که مقامات و نمایندگان جمهوری اسلامی ایران در سفرهای خارجی در صورت چیده شدن مشروبات الکلی روی میز اجازه ندارند پشت میز بنشینند و می بایست بلافاصله ضیافت را ترک کنند یا به پیام دعوت پاسخ منفی دهند، به نظر می رسد عکاس ایرانی نیز با هدف یافتن نشانی از نوشیدنی های حرام، به هنگام صرف شام ظریف را تعقیب کرده است.

هیات مذاکره کننده هسته ای ایران به سرپرستی محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه بعد از پایان چهار روز مذاکره فشرده و سنگین با نمایندگان کشورهای عضو گروه 1+5 در چهارمین دور از مذاکرات هسته ای، صبح روز شنبه به تهران بازگشت.

49

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز