کد خبر: ۲۲۹۰۱
۵۹۷ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

سناریوهای جدید شورای رقابت برای قیمت‌گذاری خودرو

۱۳۹۳/۳/۶
۱۴:۳۴


عضو ناظر مجلس در شورای رقابت از سه سناریوی جدید شورای رقابت برای قیمت‌گذاری خودرو خبر داد و گفت: شاهد افزایش قیمت در سال 93 نخواهیم بود.

"عیسی امامی" عضو ناظر مجلس در شورای رقابت، در گفتگو با خبرنگار پارلمانی باشگاه خبرنگاران، با اشاره به قیمت‌گذاری خودرو در روزهای اخیر، گفت: در این راستا این شورا فرمولی را جمع‌بندی کرده اما تصمیم نهایی صورت نگرفته است.  

نماینده مردم گرگان در مجلس، با تاکید بر اینکه دولت اعلام کرده افزایش قیمت نخواهیم داشت، افزود: شورا نیز به دنبال تمهیدات و حمایت‌های دولت در این مورد است. 

امامی از سه سناریوی جدید شورای رقابت برای قیمت‌گذاری خودرو خبر داد و گفت: در سناریو اول شاهد افزایش قیمت در سال 93 نیستیم و در مواردی کاهش هم خواهیم داشت.  

وی ادامه داد: در سناریو دوم در برخی خودرو‌ها درصدی افزایش قیمت خواهیم داشت که آنچنان محسوس نخواهد بود و در سناریو سوم براساس ادعای خودروسازان که بانک مرکزی هم تائید نمی‌کند، افزایش‌ها آنقدر که شایع شده، موثر نیست.  

این نماینده مجلس، خاطرنشان کرد: امیدواریم که اطلاعات درستی از بانک مرکزی و دستگاه‌های ذیربط بگیریم، چرا که ما همواره به دنبال نرخ ثابت و کاهش قیمت هستیم.
کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز