کد خبر: ۲۲۹۰۲
۷۶۵ بازدید
۰ دیدگاه

خبر بد برای تیم ملی فوتبال ؛

وداع بیک زاده با جام جهانی+عکس

۹۳/۳/۶
۱۴:۵۳

 

 

مرجع : جام نیوز
هافبک تیم ملی فوتبال كشورمان در نیمه اول بازی تداركاتی مصدوم و با عصبانیت به بیرون از زمین رفت.
 
خبر بسیار بد برای تیم ملی فوتبال+عکس
به گزارش افکارنیوز، هاشم بیگ زاده كه امشب در تركیب اصلی كشورمان مقابل مونته نگرو به میدان رفته بود، به شدت دچار مصدومیت شد و كی روش مجبور شد در همان دقیقه ۱۵ بازی او را از زمین بیرون بكشد.

نكته قابل توجه هنگام بیرون آمدن بیگ زاده، عصبانیت بسیار زیاد او بود كه با پرهان خانلری پزشک تیم ملی جلوی چشمان كی روش به جر و بحث پرداخت. وی حتی در اقدامی عجیب بانداژی كه دستش بود هم جلوی پای كی روش و خانلری به زمین كوبید.

ناراحتی شدید هافبك مصدوم تیم ملی با دلداری سایر بازیكنان تیم ملی از جمله آندو و خسرو حیدری همراه شد. خلعتبری هم هنگام خروج او از زمین از روی نیمكت بلند شد تا با او همدردی كند.

تصویر زیر نشان می دهد كه از پیش پای بیگ زاده مصدوم و بانداژ شده بوده است و در جریان بازی پای او شروع به خونریزی می كند و به همین دلیل است كه وی با پزشک تیم ملی مشاجره می كند.

مصدومیت و خونریزی پای بیگ زاده
 
*******************
 
هاشم بیگ‌زاده، مدافع تیم ملی فوتبال ایران كه در دقایق آغازین دیدار تیم ملی مقابل مونته‌نگرو مصدوم و مجبور به ترک زمین مسابقه شد، در اردوی اتریش هم با آسیب‌دیدگی مواجه شده بود. 

وی پس از دو روز تمرین سبک توانسته بود در چند روز اخیر پا به پای سایر بازیکنان تیم ملی تمرین کند اما آسیب‌دیدگی شب گذشته بیگ‌زاده وضعیت او را برای حضور در جام جهانی نامشخص کرده است و این احتمال وجود دارد که این بازیکن وداعی تلخ با جام جهانی 2014 برزیل داشته باشد. 

بر اساس آخرین اخبار رسیده از اتریش، عضله دوقلوی پشت پای این بازیکن دچار پارگی شده و این مصدومیت سنگین ممکن است او را از حضور در جام جهانی محروم کند. 

بر همین اساس قرار است امروز این بازیکن توسط کادر پزشکی تیم ملی به صورت دقیق مورد معاینه قرار بگیرد تا در خصوص ادامه حضورش در اردوی تیم ملی تصمیم‌گیری شود. 

گفتنی است بیگ زاده هنگام خروج از زمین بازی به دلیل عصبانیت از این آسیب‌دیدگی، قلم‌بند خود را جلوی پزشک تیم و کی روش به زمین کوبید. 

آیا چهره جذاب تیم ملی و کاندیدای مقابله با لیونل مسی مهم‌ترین تورنمنت زندگی‌اش را از دست داده است؟

 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز