کد خبر: ۲۳۱۶۸
۹۱۱ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

آیت‌الله مهدوی کنی به کما رفت / عیادت روحانی از آیت الله + تصویر

۱۳۹۳/۳/۱۴
۲۳:۳۱

 

 آیت‌الله مهدوی کنی رئیس مجلس خبرگان رهبری در پی عارضه حمله قلبی به کما رفت.

 حجت‌الاسلام میرلوحی - داماد و مسئول دفتر آیت‌الله مهدوی کنی  گفت که رئیس مجلس خبرگان رهبری در بیمارستان بستری شده است. وی در پاسخ به این پرسش که آیا وی در وضعیت کما بسر می‌برد یا خیر؟ گفت: حال ایشان مساعد نیست و در بیمارستان بستری هستند. فقط برای سلامتی ایشان دعا کنید. میرلوحی مسئول دفتر آیت‌الله مهدوی کنی ضمن تایید این خبر از عموم مردم خواست برای بهبود حال ایشان دعا کنند.

رئیس‌جمهور از آیت‌لله مهدوی کنی عیادت کرد
رئیس‌جمهور از رئیس مجلس خبرگان رهبری که در بیمارستان بستری شده است، عیادت کرد. حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی با حضور در یکی از بیمارستان‌های تهران، از آیت‌الله مهدوی کنی عیادت کرد.

این یار دیرین امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب بعد از ظهر امروز و پس از شرکت در بیست و پنجمین سالگرد رحلت امام خمینی(ره) و اقامه نماز ظهر و عصر در منزل شخصی‌اش دچار عارضه قلبی و به یکی از بیمارستان‌های تهران منتقل شد. آیت‌الله مهدوی کنی که هم اکنون 83 سال سن دارد در محضر استادان چون حضرات آیات علامه طباطبایی، آیت‌الله العظمی بروجردی، امام خمینی (ره)، آیه‌الله العظمی گلپایگانی تلمذ کرد.

آیت الله مهدوی کنی پیش از پیروزی انقلاب از سوی حضرت امام (ره) به عضویت شورای انقلاب درآمد و پس از پیروزی نیز عهده‌دار مسؤولیت‌‌های حساس و گوناگونی نظیر سرپرست کمیته انقلاب اسلامی، عضو شورای نگهبان،عضویت در شورای عالی انقلاب فرهنگی، عضویت در شورای بازنگری قانون اساسی، عضویت در مجمع تشخیص مصلحت نظام شد.

برخی از مسئولیت‌های کنونی آیت الله مهدوی کنی:
دبیری جامعه روحانیت مبارز تهران
رئیس دانشگاه امام صادق (ع)
عضو مجلس خبرگان رهبری
آیت‌الله مهدوی کنی از سال 1389 رسما رئیس مجلس خبرگان رهبری شد.

 

 

*******************

 

حجت الاسلام حسن روحانی با حضور در بیمارستان بهمن از آیت الله محمد رضا مهدوی کنی رییس مجلس خبرگان رهبری عیادت کرد.

 
 

رییس قوه مجریه با عیادت از آیت الله مهدوی کنی برای سلامتی ایشان دعا کرد. حسین فریدون دستیار ویژه رییس جمهوری، حجت الاسلام روحانی را همراهی می کرد. رییس جمهوری پس از عیادت از رییس مجلس خبرگان رهبری از چند بیمار بستری شده در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان بهمن نیز عیادت کرد. 
آیت الله محمد رضا مهدوی کنی رییس مجلس خبرگان رهبری بعدازظهر امروز پس از بازگشت از مراسم بیست و پنجمین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) دچار عارضه قلبی شد که سریعا به بیمارستان منتقل شد و تحت مداوی پزشکی قرار گرفت. ابراهیم انصاریان رییس دفتر آیت الله مهدوی کنی علت بستری شدن رییس مجلس خبرگان رهبری را تشدید عارضه قلبی ایشان بیان کرد.

شفای آیت‌الله مهدوی را تقدیر الهی باید رقم بزند

مسئول دفتر آیت‌الله مهدوی‌کنی گفت: تقدیر الهی باید شفای آیت‌الله مهدوی‌کنی را رقم بزند.
‌حجت‌‌الاسلام میرلوحی مسئول دفتر آیت‌الله مهدوی‌کنی درباره آخرین وضعیت مداوای رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: ایشان امروز پس از مراسم مرقد امام (ره) و پس از بازگشت به منزل و اقامه نماز دچار عارضه شده و به بیمارستان منتقل شدند. وی تأکید کرد: اطبا و همه خدمه بیمارستان نهایت تلاش خود را می‌کنند اما شفای ایشان را تقدیر الهی باید رقم بزند. مسئول دفتر آیت‌الله مهدوی‌کنی از همه ارادتمندان به ایشان تقاضا کرد برای عافیت این فقیه بزرگوار دعا کنند.
 
کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز