کد خبر: ۲۳۳۰۴
۶۴۶ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

مردی‌ که 25سال‌ است‌ برعکس‌ راه‌ می‌رود + تصاویر

۱۳۹۳/۳/۲۰
۱۰:۴۴

 

 

 

"مانی مانیتهان" مردی هندی است که الان 25 سال است برعکس راه می رود تا شاید بتواند راهی برای صلح جهانی پیدا کند اما به نظر خودش این حرکت او تاثیری نداشته است ولی توانایی ترک این عادت را نیز ندارد.

 هیچ چیزی به اندازه دیدن یک فرد عجیب در میان جمیعت شهر باعث تعجب نمی شود. گاهی اوقات در میان جمعیت ساده معمولی شهر افرادی را مشاهده می کنیم که بیشتر از هر چیز دیگری باعث تعجب می شوند .


به گزارش باشگاه خبرنگاران،"مانی مانیتهان" مردی هندی است که الان 25 سال است برعکس راه می رود تا شاید بتواند راهی برای صلح جهانی پیدا کند اما به نظر خودش این حرکت او تاثیری نداشته است ولی توانایی ترک این عادت را نیز ندارد.

او از سال 1989 تصمیم گرفت به خاطر مشکلات بزرگی که در کشورش وجود داشت برای مدتی برعکس راه برود. او ابتدا توانست جلوه توجه کند اما پس از چند سال دیگر کسی به او توجه خاصی نکرد. او می گوید به این حرکت عادت کرده است و دوست ندارد آن را ترک کند.

او با فروش تلفن همراه زندگی خود را می گذراند و از ابتدای کارش تا به این لحظه رکوردهای بسیاری را در عقبکی راه رفتن شکسته است. او برای اولین حرکت خود فاصله 500 کیلومتری را برعکس مسافرت کرد. به گفته خودش تا به حال زجرهای بسیاری در زندگی کشیده است و برای صلح جهانی تا آخر عمر تلاش می کند.

 

مردی‌ که 25سال‌ است‌ برعکس‌ راه‌ می‌رود
 

مردی‌ که 25سال‌ است‌ برعکس‌ راه‌ می‌رود

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز