کد خبر: ۲۳۳۴۵
۱۰۱۳ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

(تصاویر) تئاتر جنجالی «تانگوی تخم مرغ داغ»

۱۳۹۳/۳/۲۰
۲۳:۵۹

 

فرارو- جنجال نمایش «تانگوی تخم‌مرغ داغ» که از شب پنجشنبه به دلیل آنچه رعایت نکردن موارد اصلاحی ابلاغ‌شده عنوان شده توقیف شده است، همچنان ادامه دارد.
 
به گزارش فرارو، نمایش «تانگوی تخم‌مرغ داغ» نوشته اکبر رادی که جزء اولین آثار تولیدی مرکز هنرهای نمایشی و شورای ارزشیابی و نظارت این اداره کل در دوره جدید محسوب می‌شود از روز 16 خرداد توقیف و هادی مرزبان کارگردان و علی نصیریان بازیگر آن در دادسرای فرهنگ و رسانه حضور یافتند.
 
در همین حال روابط عمومی دادستانی تهران امروز در بیانیه ای از تشکیل پرونده قضائی برای ارتکاب برخی اقدامات و حرکات خلاف موازین اسلامی در اجرای نمایش‌نامه «تانگوی تخم مرغ داغ»، خبرداد.
 
بر اساس این بیانیه بازپرس پرونده پس از بررسی و مشاهده و بازبینی فیلم اجرای تئاتر مذکور و وجود برخی صحنه‌های نامناسب، دستور توقف ادامه‌ی نمایش آن را صادر کرد.
 
این در حالی است که علی جنتی وزیر ارشاد دیروز در اظهار نظری پیرامون توقیف این نمایش گفته بود: بخشی از قوه قضاییه اعتقاد دارد که قانونا در هر جایی تصمیم بگیرد و بیاید بگیرد، ببندد و توقیف کند و این را جزو اختیاراتش می‌داند. 
 
گفته می شود داستان این نمایش پیرامون فروریختن پدرسالاری در یک خانواده است و علی نصیریان، فرزانه کابلی، امین زندگانی، فردوس کاویانی، قاسم زارع، لیلا برخورداری، پریسا مقتدی، مهدی عبادتی، اکرم حاج‌حسینی و سهیل دیوسالار بازیگران آن را تشکیل می دهند. عکس های زیر در طول نمایش چند روزه این تئاتر توسط سارا ساسانی عکاس باشگاه خبرنگاران، هادی هیربدوش عکاس فارس و مرضیه سلیمانی عکاس ایرنا عکاسی شده است.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز