کد خبر: ۲۳۸۷۹
۶۱۳ بازدید
۰ دیدگاه

زمان ویژه برنامه های تلویزیون برای ماه مبارک رمضان 1393

۱۳۹۳/۴/۳
۱۲:۵۳
رنامه‌های ماه عسل، شهر باران و ضیافت از جمله ویژه برنامه‌های افطار تلویزیون در ماه مبارک رمضان است.
تلویزیون با چه برنامه‌هایی به استقبال افطار می‌رود
 

به گزارش عرش نیوز، شهر باران ویژه برنامه شبکه یک سیما در ماه مبارک رمضان است که هر روز ساعاتی پیش از اذان مغرب با اجرای داریوش کاردان از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

این برنامه شامل دو بخش مهمان است. اول خانواده مهمان اصلی و دوم مهمان اصلی. پخش سخنرانی کوتاه از حجت الاسلام دکتر رفیعی و استفاده از سخنان مرحوم حجت الاسلام کافی از بخش های دیگر این ویژه برنامه است.

همچنین در برنامه شهر باران مسابقه تلفنی دستان بهشت با موضوعات متنوع معارفی روانه آنتن می‌شود.

ویژه برنامه «ماه عسل» با اجرای احسان علیخانی ویژه برنامه دیگری است که در مدت زمان 70 دقیقه پیش از اذان مغرب از شبکه سه سیما به روی آنتن می‌رود. این برنامه در طول زمان پخش خود طی سال‌های گذشته مخاطبان بسیاری را به خود جذب کرده است.

«ضیافت» عنوان برنامه ویژه افطار در شبکه قرآن سیماست. برنامه ضیافت نیز ویژه برنامه افطار شبکه قرآن و معارف سیماست که بر اساس شناخت بهتر از سیره 30 نفر از مراجع سلف و همینطور کارشناسان قرآنی شکل گرفته است. در این برنامه از فرزندان و بازماندگان این بزرگان دعوت شده و با آنها گفت‌وگو خواهد شد.

مجریان اصلی این برنامه سید وحید مرتضوی و کتایون درویشی هستند.

این برنامه به زندگی و شخصیت بزرگانی نظیر آیت الله بهجت، آیت الله فاضل، آیت الله تبریزی، آیت الله اراکی، آیت الله گلپایگانی، آیت الله صافی، آیت الله بروجردی، آیت الله حائری، آیت الله بهاالدینی، آیت الله مجتهدی، آیت الله تهرانی، علامه طباطبایی، علامه جعفری، علامه امینی، آیت الله خوانساریف شسخ عباس قمی، علامه مجلسی، بانو امین و ... می‌پردازد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز