کد خبر: ۲۵۰۹۱
۴۶۲ بازدید
۰ دیدگاه

دو ملی پوش قایقران و حامی محیط زیست در آب های میانه پارو زدند

۱۳۹۳/۵/۵
۱۶:۴۵
 دانیال توحیدی و آریا جعفری، دو ملی پوش ورزش قایقرانی و حامی محیط زیست در پروژه قایقرانی در رودخانه خاموش در شهرستان میانه پارو زدند.  

مسوول اداره حفاظت محیط زیست میانه روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: این دو قایقران حامی محیط زیست در راستای آگاهی رسانی و حفظ و تعالی محیط زیست و جلوگیری از بحران بی آبی از سمت استان زنجان و در محدوده روستای ارس از مسیر رودخانه قزل اوزن وارد شهرستان میانه شدند.

محمدرضا فرهمند افزود: این ورزشکاران در روز سوم حضور خود با توجه به اطلاعات میدانی از وضعیت رودخانه قزل اوزن مبنی بر اینکه اکثر نقاط این رودخانه فاقد آب بوده و امکان حرکت برای قایق وجود ندارد، در مرز مابین شهرستان میانه و خلخال در اطراف روستای پیرتقی قایق های خود را به آب انداختند.

دانیال توحیدی یکی از این قایقرانان حامی محیط زیست هدف از این حرکت زیست محیطی را بررسی آسیب های وارده به رودخانه سفیدرود به لحاظ احداث بی رویه سد بر روی این رودخانه و ایجاد بحران آب در منطقه و ترویج ورزش همگانی و ایجاد پیوند ورزش، محیط زیست و سلامت عنوان کرد.

آریا جعفری دیگر قایقران حامی محیط زیست با بیان اینکه این طرح تلنگری برای آگاهی مردم است، گفت: نباید منتظر اتفاق خاصی باشیم بلکه ضروری است خود به این مسئله ورود کرده و سعی کنیم اذهان را ترغیب به حفاظت و صیانت از محیط زیست کنیم.

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

پیشگیری از کرونا

اسامی مراکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا در میانه

اخبار روز