کد خبر: ۳۶۰۸۵
۸۴۷ بازدید
۱ دیدگاه

4 مصدوم در حادثه رانندگی میانه - تبریز

۱۳۹۳/۱۲/۱۱
۱۳:۲۰

مسئول روابط عمومی اورژانس آذربایجان‌شرقی گفت: حوادث رانندگی در جاده‌های استان طی شب گذشته 8 مصدوم و یک نفر فوتی بر جای گذاشت.
خبرگزاری فارس: یک فوتی و 8 مصدوم حاصل حوادث رانندگی در آذربایجان‌شرقی

حبیب حسینقلی‌زاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تبریز اظهار داشت: این تعداد در دو مورد تصادف رانندگی جداگانه دچار حادثه شده و راهی بیمارستان شده‌اند.

وی یکی از حوادث را مربوط به برخورد نیسان و پژو اعلام کرد و گفت: این تصادف در 18 کیلومتری مسیر کشکسرای ـ خوی اتفاق افتاد که دو دستگاه آمبولانس اورژانس اقدام به انتقال 4 مصدوم این تصادف به بیمارستان کردند.

حسینقلی‌زاده یکی دیگر از این حوادث را مربوط به واژگونی خودروی پژو دانست و عنوان کرد: این حادثه نیز در 10 کیلومتری میانه به سمت تبریز اتفاق افتاده است.

این مقام مسئول در حوزه بهداشت و درمان درباره تعداد مصدومان این حادثه نیز گفت: 4 نفر نیز در اثر واژگونی این خودرو دچار مصدومیت شدند که این افراد با دو دستگاه آمبولانس به بیمارستان منتقل شدند.

وی از حادثه واژگونی پژو در سرازیری شهر جدید سهند خبر داد و تصریح کرد: در این اتفاق متاسفانه یکی از هموطنان‌مان جان خود را از دست داد.

حسینقلی‌زاده این بار نیز از رانندگان خواست تا قوانین را که به منظور ایمنی و به دور بودن از حوادث وضع شده‌اند رعایت کنند تا نه تنها خود بلکه دیگران را در داشتن سفری سالم و عاری از حوادث یاری کنند.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۳/۱۲/۱۲ ۰۷:۲۴
مسئولین لذت ببرند. قابل توجه یه عده

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز