کد خبر: ۴۰۶۷۰
۴۴۰۵ بازدید
۸ دیدگاه (۷ تایید شده)

حاشیه های سفر روحانی به تبریز ؛

پلاکارد مردم ترکمانچای و مهربان در ورزشگاه تختی + تصاویر

۱۳۹۴/۲/۳۰
۱۵:۲۷

به گزارش صدای میانه به نقل از شبستان، حجت الاسلام حسن روحانی، رئیس جمهور، صبح امروز(30اردیبهشت) در صدر هیئتی متشکل از وزرا و معاونان خود در قالب هفدهمین سفر استانی کاروان تدبیر و امید وارد کلانشهر تبریز شد.

حجت‌الاسلام روحانی در فرودگاه شهید مدنی تبریز مورد استقبال آیت‌ الله محسن شبستری امام جمعه تبریز و نماینده ولی‌ فقیه در استان آذربایجان شرقی، استاندار و جمعی از مدیران قرار گرفت.

در مراسم رسمی استقبال پس از نواخته شدن سرود جمهوری اسلامی ایران، رئیس‌ جمهور از یگان حاضر در فرودگاه سان دید.

از ساعت‌های اول صبح امروز، اتوبوس‌ هایی از شهرستان‌ های مختلف استان آذربایجان‌ شرقی به سمت تبریز حرکت کردند که موجب ترافیک در جاده‌ های مواصلاتی شده بود.

جمع کثیری از مردم از ساعات اولیه صبح در مسیر استقبال از رئیس جمهور در انتظار بودند. ساعت ها قبل از ورود رئیس جمهور به محل سخنرانی، ورزشگاه تختی پر از جمعیت شده بود.

استقبال قابل توجه دانش ‌آموزان مدارس تبریز در این مراسم چشمگیر است که با کاورهای قرمز و آبی و سفید مشخص هستند.

قبل از ورود روحانی به محل سخنرانی، مردم با شعارهایی حمایت خود را از تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز اعلام کرده و خواستار رسیدگی به اتفاقات دیدار پایانی این تیم در لیگ برتر فوتبال شدند. وقتی رئیس جمهور وارد ورزشگاه شد، مردم با تکان دادن پرچم های سه رنگ ایران، از وی استقبال کردند.

مجری مراسم سخنرانی رئیس‌ جمهور در حین اجرای برنامه در اقدامی قابل توجه، شعار «آذربایجان اویاخدی، روحانی یه دایاخدی» را سر داد که حاضران در استادیوم نیز در پاسخ به این شعار باز هم علاقه خود به تیم تراکتورسازی را نشان داده و شعار « آذربایجان اویاخدی، تراختورا دایاخدی» را سر دادند.

مراسم با قرائت آیاتی چند از کلام الله مجید آغاز شد، سپس آیت الله مجتهد شبستری، نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی و امام جمعه به سخنرانی پرداخت. استاندار آذربایجان شرقی نیز تنها به سلام و خوش آمد گویی بسنده کرد و حجت الاسلام روحانی سخنرانی خود را آغاز کرد. روحانی سخنان خود را با اشعار شهریار و سپس پرداختن به اتفاقات تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز شروع کرد که مورد استقبال مردم قرار گرفت.

همچنین از حاشیه های این مراسم این است که مردم بخش‌ های ترکمانچای و مهربان با در دست داشتن پلاکاردهایی خواستار ارتقای این بخش‌ها به سطح فرمانداری هستند. مردم این دو بخش با ایستادن در نزدیکی جایگاه ویژه سخنرانی ریاست جمهوری این درخواست را از رئیس جمهور دارند.

در بخش هایی از ورزشگاه نیز پرچم تیم فوتبال تراکتورسازی در دست مردم بویژه جوانان دیده می شود و شعارهایی در حمایت از این تیم سر می دهند.

علیرغم اعلام سامانه ۱۱۱ جهت ارتباط مردم با رئیس جمهور و طرح مشکلات و مطالبات خود، تعدادی زیادی از مردم با نامه هایی در دست در ورزشگاه حضور پیدا کرد بودند. تعدادی از مردم نیز قبل از ورود رئیس جمهور به تبریز، با تجمع در مقابل استانداری، در تلاش هستند نامه های خود را به دست رئیس جمهور برسانند.

 

********************

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۷/۲/۵ ۲۱:۲۷

سلام دقیقا ...ترکمانچای اندازه یک استان شده....لطفا نا حق نکنید

۹۴/۳/۳ ۰۷:۱۶
حق مسلم مردم ترکمانچای را بدهید
۹۴/۳/۱ ۱۹:۵۷
میانه مشکلی ندارد چون مدینه فاضله افلاطون است.هیچ جای نگرانی ازامنیت گرفته تا اشتغال نیست.چون دزدان احشام مردم دیگر شب کاری نمی کنند در روز روشن به اشتغال مشغولند.
۹۴/۳/۱ ۱۱:۳۲
[quote name="جانثار"] [quote name="میانالی"] یعنی هیچ کس نپرسید چه بر سر فولاد میانه امده است یعنی از مشکلات میانه کسی سخن نگفته یعنی شهر ما هیچ کم و کثری نداره [/quote] این چه حرفیه؟ اینهایی که در عکسها میبینید با نوشته ای در دستشان برای این رفته اند اونجا که مشکلشان را به رئیس جمهور بگویند. چرا؟ چوم کسی ندارند. ولی ما در میانه آقای مددی را داریم که حلال مشکلات ماست پس نیازی به گفتن مشکلاتمان به رئیس جمهور نیست. [/quote] خخخخخخخخخخخخ
۹۴/۲/۳۰ ۱۹:۴۲
اون کارت قرمز دست مردم یعنی چه ... نکنه میخوان روحانی رو اخراج کنن .... مثل فغانی که تیموریان رو اخراج کرد...
۹۴/۲/۳۰ ۱۸:۱۶
[quote name="میانالی"] یعنی هیچ کس نپرسید چه بر سر فولاد میانه امده است یعنی از مشکلات میانه کسی سخن نگفته یعنی شهر ما هیچ کم و کثری نداره [/quote] این چه حرفیه؟ اینهایی که در عکسها میبینید با نوشته ای در دستشان برای این رفته اند اونجا که مشکلشان را به رئیس جمهور بگویند. چرا؟ چوم کسی ندارند. ولی ما در میانه آقای مددی را داریم که حلال مشکلات ماست پس نیازی به گفتن مشکلاتمان به رئیس جمهور نیست.
۹۴/۲/۳۰ ۱۶:۰۹
یعنی هیچ کس نپرسید چه بر سر فولاد میانه امده است یعنی از مشکلات میانه کسی سخن نگفته یعنی شهر ما هیچ کم و کثری نداره

اخبار روز