کد خبر: ۵۲۹۱۹
۱۳۲۸ بازدید
۰ دیدگاه

حاشیه های قبل از بازی تراکتور ـ استقلال در نیمه نهایی جام حذفی + تصاویر

۱۳۹۴/۱۰/۱
۱۴:۳۱

بازیکنان استقلال و تراکتورسازی با گرم کردن در زمین یادگار امام خود را آماده مسابقه حساس امروز می‌کنند.

 
به گزارش  صدای میانه به نقل از ورزش سه ؛ در حالی که فاصله زیادی تا آغاز دیدار دو تیم بزرگ فوتبال ایران در تبریز باقی نمانده است، در دقایق گذشته و از بدو ورود استقلالی‌ها به زمین چمن یادگار حاشیه‌هایی مثل شعارهای منفی برخی هواداران تراکتور فضای آغاز این بازی را تحت تاثیر خود قرار داده است. البته مسوولان تراکتورسازی از استقلالی‌ها خواستند توجهی به این شعارها نکنند چراکه هیچ اکثریتی پشت توهین‌ها نیست.

* در این شرایط بازیکنان مشغول کارهای بدنی هستند و چهره‌هایی مثل عمران‌زاده و چشمی بیش از بقیه زیرنگاه تراکتوری‌ها قرار دارد. نکته جالب اینکه زمین غلتک زده شده و شرایط نسبتا خوبی برای آغاز مسابقه دارد.

* از دیگر حاشیه‌های جالب این بازی می‌شود به تشویق مکرر مربی گلر پرتغالی تراکتورسازی اشاره کرد که تنها بازمانده تیم قبلی مربیگری در تبریز است.

* هنوز استقبال خوبی از مسابقه به عمل نیامده ولی پیش‌بینی می‌شود، حداقل 20هزار نفر تماشاچی این بازی باشند.

* حرکات با توپ یک نوجوان تبریزی برای دقایقی طرفداران را سرحال آورد اما فعلا در تبریز این چیزها چندان به روحیه عمومی اثر نخواهد کرد. 

*مهدی رحمتی که بازی های زیادی را در ورزشگاه یادگار امام انجام داده است در بدو ورود مورد توجه هواداران تراکتور قرار گرفت ، اگرچه آنها سعی در شکست روحیه او داشتند . 

*تورهای سیاهی که به دروازه ها آویزان شده ، قلعه ها را متفاوت با بازیهای قبلی کرده است . 

*نزدیک به 20 طرفدار اسقلال در ورزشگاه یادگار امام حضور دارند تا تیم آبی پوش را تشویق کنند .


 

*حضور هواداران تراکتور هنوز به حد مورد نظر نرسیده است . قرمزها باید از شرایط میزبانی بهتر از این استفاده کنند.


 

*وحید طالب‌لو در لیست 18 نفره استقلال حضور ندارد. این دروازه‌بان به دلیل مصدومیت نتوانست در این دیدار حاضر باشد و به جای او امیرحسین نجفی دروازه‌بان ذخیره استقلال است.
 


 

*سروش رفیعی با لباس گرم در تمرین سبک قبل از بازی حضور پیدا کرد . او امید بزرگ قلعه نویی برای بازی امروز است . 

*سرباز های تراکتورسازی پیش از مسابقه برای گرم کردن از ساقهای محافظ استفاده کردند. این روشی برای فرار از سرمای تبریز است . 

* کوههای مشرف به ورزشگاه یادگار امام زمانی با حضور وحشتناک طرفداران تراکتور پر می شد اما امروز خود ورزشگاه هم به اندازه کافی جا دارد و خبر از آن حضور شورانگیز نیست .


کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

پیشگیری از کرونا

اسامی مراکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا در میانه

اخبار روز