کد خبر: ۵۹۳۷۱
۲۰۳۶ بازدید
۱ دیدگاه (۱ تایید شده)

بازدید مدیر عامل شرکت گاز استان از اداره گاز شهرستان میانه و دیدار با شکری+تصاویر

۱۳۹۵/۳/۱۴
۰۰:۰۴

مدیر عامل شرکت گاز استان آذربایجانشرقی با فرماندار ویژه و کارکنان اداره گاز شهرستان میانه ، دیدار نمودند.

به گزارش صدای میانه ، مهندس دینی مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجانشرقی روز چهارشنبه مورخ 95/03/12 با معاونت محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه مهندس شکری دیدار نمودند.

در این دیدار ضمن تشریح روند اجرایی پروژه های فعال ناحیه ، امکان گازرسانی به سایر روستاهای شهرستان نیز مورد بررسی قرار گرفت.

در سفر مدیر عامل به شهرستان ، ایشان بازدیدی نیز از اداره گاز شهرستان میانه داشتند.

معاون استاندار و فرماندار ویژه میانه با بیان مقایسه آمار گازرسانی به روستاهای شهرستان میانه با استان در سال گذشته و قابل قبول نبودن درصد برخورداری روستاهای شهرستان تاکید کرد: برخورداری 80  روستا از نعمت گاز در سال جاری مورد انتظار است.

حمید شکری در جلسه ای با حضور مدیر کل شرکت گاز استان افزود: در سال گذشته با توافقهای صورت گرفته مقرر شد 80 روستای شهرستان گازرسانی شود که  57 روستا در حال اجرا بوده و 54 روستا به مرحله پیمان رفته و 26 روستا از سال گذشته مانده و اقدامی نشده است.

وی با اشاره به برنامه ریزی برای گازرسانی به 54 روستا در سال جاری خواستار افزایش این تعداد به 80 روستا شده افزود: گازرسانی به محورهای صنعتی شهرستان نیز برای ایجاد سرمایه گذاریهای بیشتر در این محورها مورد انتظار است.

فرماندار ویژه میانه اظهار امیدواری کرد که با توجه بیشتر به پروژه های گازرسانی شهرستان و انجام تمامی تعهدات و افزایش آمار برخورداری در سال جاری عقب ماندگیهای شهرستان در حوزه گازرسانی جبران شود.

مدیر کل شرکت گاز استان  نیز در این جلسه با بیان اینکه گاز رسانی به روستاهای بالای 20 خانوار هدفگذاری استان تا پایان سال 96 می باشد افزود: چند شهرستان از جمله میانه در بخش گازرسانی از متوسط استان پایین است که عمده دلیل آن پایین بودن ضریب تراکم و وسعت منطقه می باشد.

ولی الله دینی با اشاره به برخورداری62  درصدی  جمعیت شهرستان میانه از نعمت گاز به برخورداری 132 روستای شهرستان اشاره کرده افزود: تمامی تلاش خود را به کار خواهیم بست تا بتوانیم به هدفگذاری سال جاری دست یابیم.

وی اظهار کرد: اکثر پروژه های شهرستان را در هفته دولت سالجاری و بقیه را در دهه فجر امسال به بهره برداری خواهیم رساند تا درصد برخورداری شهرستان به 80 درصد برسد همچنین 14 درصد را  نیز تا پایان سال آینده به پیمان خواهیم برد یعنی 94 درصد سیاست گذاری بالای 20 خانوار به انجام خواهد رسید و روستاهای کم جمعیت واقع در مسیر نیز از این نعمت برخوردار خواهند شد.

دینی افزود: در مورد واحدهای تولیدی و صنعتی و محورهای صنعتی که از اهمیت خاصی برخوردار است حتما خواسته های شهرستان را در برنامه گنجانده و عملیاتی خواهیم کرد چرا که کمک به تولید کمک به افزایش اشتغال و پیشگیری از مهاجرت و بسیاری از مسائل دیگر است.

لازم به ذکر است محور های میانه - تبریز، میانه- هشترود، میانه – فولاد و مسیر قریب دوست توسط مدیر عامل شرکت گاز استان تعهد گردید و مقررشد عملیات اجرایی آنها از سال جاری شروع گردد و در مسیر گازرسانی روستای دادلو طراحی خط جایگاه CNG نیز تعهد شد.

با تکمیل پروژه های مذکور آمار گازرسانی در سال جاری  به بیش از 80 درصد خواهد رسید.

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۵/۳/۱۴ ۰۳:۰۶

از گاز مهمتر ابه چون جای گاز میشه نفت و کپسول استفاده کرد ولی در نبود اب امکان ادامه حیات نیست

اخبار روز