کد خبر: ۵۹۳۷۳
۱۳۹۹ بازدید
۳ دیدگاه (۲ تایید شده)

مراسم یادبود زنده یاد علیرضا اروجی اقدم برگزار شد+تصاویر

۱۳۹۵/۳/۱۴
۰۰:۰۸

به همت اداره فرهنگ وارشاد اسلامي میانه وجمعی از هنرمندان عرصه سینما و تئاتر شهر مراسم یادبود زنده یاد علیرضا اروجی اقدم در مجتمع فرهنگی هنری فجر برگزار شد.

در این مراسم رئیس شورای اسلامی شهر به همراه اعضا ،نماینده فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه میانه، نماینده دکتر شیویاری ، خانواده هنرمند علیرضا اروجی اقدم، پیشکسوتان عرصه هنر، هنرمندان انجمنهای فرهنگی هنری،اقشار مختلف مردم و رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی حضور داشتند.

حقی رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی ضمن خیرمقدم گویی و تقدیر از همه دستندکاران این مراسم ،سخنان در خصوص شخصیت وفعالیت چشمگیر ومداوم وخستگی ناپذیر این هنرمند گرامی بیان نمودند و در پایان از هنرمندان خواستند تا راه این بزرگوار را ادامه داده واز فعالیت وتلاش خسته نشوند .

مراسم با پخش مستند زندگی وکلیپی از کارهای مرحوم علیرضا اروجی اقدم واجرای نمایش سکانس آخر توسط هنر جویان انجمن نمایش ادامه پیدا کرده و با اجرای موسیقی اورجینال توسط هنرمند این عرصه بهزاد اجلی که شعر وآهنگ برای آن مرحوم سروده شده و جاگذاری تندیس در اتاق آموزش علیرضا اروجی اقدم پایان یافت.

قبل از شروع مراسم کلاس آموزش مجتمع فرهنگی هنری فجر به نام علیرضا اروجی اقدم توسط مسئولین حاضر با پخش یکی از آثار این هنرمند نامگذاری و رونمایی شد

 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۵/۳/۱۵ ۲۲:۳۸

«دیریلیخ ده منه یاد ات اخوی//من اولنن سورا جیرما یخه ویی»
کریمی مراغه ای

۹۵/۳/۱۴ ۱۳:۱۱

با تشکر از آقای عظیمی و آقای جهانفر و آقای حسن زاده و مخصوصا ریاست محترم اداره ارشاد جناب آقای حقی که زحمت برگزاری این برنامه را برعهده داشتند. 

اخبار روز