کد خبر: ۶۳۱۸۹
۱۴۸۹ بازدید
۲ دیدگاه

مراسم تودیع و معارفه فرمانده جدید پلیس راه شهرستان میانه؛

احسان‌فر رفت ، محرمی آمد

۹۵/۵/۲۴
۲۲:۰۸

رئیس پلیس راه استان آذربایجان‌شرقی گفت: در 5 ماه گذشته میزان حوادث جاده‌ای استان 18 درصد کاهش یافته است.

به گزارش صدای میانه؛ ناموران در مراسم تودیع و معارفه فرمانده جدید پلیس راه شهرستان میانه با اشاره به کاهش 18 درصدی حوادث جاده‌ای از ابتدای سال جاری نقش دوربین‌های ثبت تخلفات و تشدید اعمال قانون راهنمایی و رانندگی در این راستا را تاثیرگذار دانست. 

وی گفت: در استان آذربایجان‌شرقی بیش از 13 هزار کیلومتر راه مواصلاتی اصلی وجود دارد که با تلاش مامورین پلیس راه استان میزان تصادفات نسبت به سال گذشته کاهش چشمگیری داشته است. 

رئیس پلیس راه استان آذربایجان شرقی افزود: از ابتدای امسال تاکنون 195 نفر در حوادث جاده‌ای فوت کرده‌اند که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 18 درصد کاهش یافته است. 

ناموران با تاکید بر اینکه تا پایان تعطیلات تابستان نظارت بر عملکرد رانندگان وسائط نقلیه تشدید خواهد شد، افزود: علاوه بر نظارت مستقیم پلیس بیش از 29 دستگاه دوربین مدرن نسبت به ثبت تخلفات رانندگی و اعمال قانون در محورهای استان نصب شده و کار تجهیز و نصب دوربین‌های جدید در دیگر مناطق استان نیز ادامه خواهد داشت. 

وی افزود: تجهیز جاده‌های استان به دوربین‌های ثبت تخلفات و اعمال قانون در این کاهش حوادث جاده‌ای تاثیر فراوانی داشته است. 

در این مراسم از زحمات سرهنگ احسان‌فر تجلیل و سرهنگ محرمی به عنوان رئیس جدید پلیس راه میانه- زنجان معرفی شد.

**************************

منبع:باشگاه خبرنگاران

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۵/۵/۲۵ ۱۷:۴۱

وی گفت: در استان آذربایجان‌شرقی بیش از 13 هزار کیلومتر راه مواصلاتی اصلی وجود دارد که با تلاش مامورین پلیس راه استان میزان تصادفات نسبت به سال گذشته کاهش چشمگیری داشته است.
جناب سرهنگ یعنی با این توصیف، نقش رانندگان و خودروها صفر در نظر گرفته می شود

۹۵/۵/۲۴ ۲۲:۵۵

کاش حوادث جاده اى ميانه راباسايرشهرها مقايسه ميکردند که رتبه نخست رادراستان داره ولى کمترين توجه به جاده هاش ميشه درحقيقت هرمساله اى که نيازبه توجه مسولين استانى داره ميانه کمترين توجه شده که بيکارى وحوادث بيانگرهمين مطلب هست فکر کردم به جاى فرمانده فرماندار عوض شده خوشحال

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز