کد خبر: ۶۷۶۵۹
۱۷۴۹ بازدید
۲ دیدگاه (۲ تایید شده)

مراسم تودیع و معارفه معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش میانه +تصاویر

۱۳۹۵/۹/۱۴
۱۹:۰۳

مراسم تکریم و معارفه معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش میانه با حضور شاطریان، معاون آموزش ابتدائی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی و جمعی از مسئولین شهرستان برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی معاونت اداره کل و مدیریت آموزش و پرورش میانه، در این مراسم با صدور حکمی از سوی دکتر پاشایی مدیر کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی ، علی فرامرزی به عنوان معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش میانه منصوب و از تلاش های اسفندیار صادقی تشکر و قدردانی شد.

شاطریان معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات صادقی ، حضور علی فرامرزی را به عنوان مدیر جدید آموزش و پرورش میانه تبریک گفت و افزود:به مناسبت قرار گرفتن در هفته پژوهش ضمن تبریک این هفته، خواستار آموزش پژوهش محور و ارتقای کیفیت آموزشی با تغییر الگوی تدریس و تربیت دانش آموز پژوهنده و فکور شد.

فرامرزی معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش جدید منطقه میانه در این مراسم ضمن تشکر و قدردانی از تلاش های صادقی و کلیه فرهنگیان، از برنامه های خود در آموزش و پرورش و اجرای برنامه های بالا دستی و سند تحول بنیادین و چشم انداز 1404خبر داد و گفت : اجرای برنامه ها با همکاری بیش از پیش تمامی فرهنگیان میسر خواهد شد.

صادقی در این مراسم با ارائه گزارش مبسوطی در خصوص عملکرد آموزش و پرورش در سه محور آموزش ، پرورش و عمرانی-اداری تاکید کرد : همواره در راستای ارتقای جایگاه و سطح آموزش و پرورش در تمامی زمینه ها ، قدم های بسیار موثری برداشته شده و این حرکت باید همواره سیر صعودی داشته باشد.

در پایان مراسم با ابلاغ حکم فرامرزی از زحمات و تلاش های صادقی تجلیل شد.

 

 

 

 

 

***********************

مطلب مرتبط:

مدیر جدید آموزش و پرورش میانه منصوب شد

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۵/۹/۱۵ ۰۸:۳۰

ریاست محترم آموزش وپرورش فکری هم به حال بازنشستگان وپیشکسوتان در راستای خدمت رسانی این عزیزان بکوشد

۹۵/۹/۱۵ ۰۸:۲۹

تشکر وتقدیر در جایگاه وپست سازمانی جدید: امیدواریم دیگر دستگاههای مردمی از جمله شبکه بهداشت میانه هم تودیع ومعارفه گردد واقعا معضلات درمان شهرستان رو به رشد می باشد"

اخبار روز