کد خبر: ۷۵۰۷۸
۱۷۹ بازدید
۰ دیدگاه

ماجرای سقوط مریلا زارعی به دره در صحنه فیلمبرداری

۹۶/۵/۱۹
۱۳:۱۸

 

خبرآنلاین؛ هومن بهمنش، فیلمبردار «خوابم میاد»، در برنامه «خندوانه» بار دیگر اتفاق هولناکی را که در یکی از سکانس‌های آن فیلم برای مریلا زارعی رخ داده بود، تعریف کرد و از نجات این بازیگر از مرگ گفت.

«خاطرم هست که پیش از این اتفاق من و مریلا زارعی در ماشینی بودیم که لب پرتگاه قرار داشت و من از او پرسیدم اگر ماشین حرکت کند چه می‌کنی؟ و او جواب داد یک بار ترمز بریده بود، پریدم بیرون... و این گذشت و ما اصلا فکر نمی‌کردیم چیزی که در موردش حرف زده بودیم واقعا اتفاق بیفتد.»

«فیلمبرداری این صحنه را شروع کردیم و زارعی که پشت فرمان پیکانی آبی رنگ بود، قرار بود فقط استارت بزند و پدال را ول کند تا بدون احتیاج به این‌که ماشینی از پشت با ماشین او برخورد کند، خودِ پیکان تکانی بخورد و این تصور را ایجاد کند که ماشینی از پشت به آن خورده است. اما ماشین پشتی بر خلاف برنامه، به ماشین مریلا زارعی خورد و پیکان به سمت دره شروع به حرکت کرد. چون هر دو درِ جلو قفل شده بود، زارعی مجبور شد از شیشه در سمت شاگرد خودش را بیرون بیندازد و چند ثانیه بعد ماشین به دره افتاد! تا یکی دو ساعت بعد از این اتفاق حال همه‌مان بد بود و اشک خودِ من بند نمی‌آمد.»

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز