کد خبر: ۸۰۰۱۹
۶۶ بازدید
۰ دیدگاه

شکست تراکتورسازی برابر الاهلی در اولین تجربه آسیایی ساغلام

۹۶/۱۱/۲۳
۲۱:۱۷

به گزارش ایرنا؛ شاگردان «ساغلام» سرمربی ترکیه ای تراکتورسازی تبریز که دوشنبه شب در چارچوب رقابت های لیگ قهرمانان آسیا و از گروه A این رقابت ها در ورزشگاه «السیب» عمان از تیم الاهلی عربستان پذیرایی می کردند، با یک گل برابر حریف خود شکست را پذیرفتند.
در نیمه نخست تیم الاهلی عربستان تیم برتر میدان بوده و بازیکنان این تیم نسبت به تراکتورسازی در موقعیت های بهتری برای گلزنی قرار داشتند.
مهم ترین ضربه بازیکنان تیم تراکتورسازی در دقیقه 44 رخ داد و شوت زیبای «احسان پهلوان» با اختلاف کمی از دیرک دروازه تیم الاهلی عربستان به خارج از زمین رفت و نیمه اول بازی با نتیجه تساوی بدون گل تمام شد و بازیکنان به رختکن رفتند.
با شروع نیمه دوم، تراکتورسازی تلاش کرد تا توپ و میدان را در اختیار گرفته و دروازه الاهلی را باز کند. در دقیقه 62 حرکت تکنیکی پهلوان باعث به هم خوردن نظم دفاعی تیم مقابل شد، ولی ضربه نهایی این بازیکن از قدرت کافی برای گشودن دروازه الاهلی برخوردار نبود و دروازه بان حریف به راحتی توپ را در آغوش کشید.
پنج دقیقه بعد اما الاهلی پشت محوطه جریمه تراکتورسازی صاحب یک ضربه ایستگاهی شد و توپ ارسالی از روی این ضربه ایستگاهی توسط «مهند احمد» وارد دروازه تراکتورسازی شد.
بعد از این گل تلاش های بازیکنان تراکتورسازی برای جبران گل خورده در این دیدار افزایش یافت، ولی با این حال این تلاش ها راه به جایی نبرد و در نهایت این دیدار با یک گل به سود تیم الاهلی پایان یافت. 
«آیدا جومپی» ژاپنی قضاوت این دیدار را برعهده داشت؛ وی در این دیدار محمد ایران پوریان (48) و رضاشربتی (60) از تراکتورسازی و الامری (45) از الاهلی را با کارت زرد جریمه کرد.
ترکیب تراکتورسازی:
یوردی آلمیدا، محمد ایرانپوریان، محمد نادری، مهدی زاده، رضا شربتی، مهدی کیانی، مهدی مهدی پور، دانیال اسماعیل فر، احسان پهلوان، محمد ابراهیمی و ارسلان مطهری.
ترکیب الاهلی عربستان:
یاسر عبدالله، مسلم، ولید راشد، میلیگان، عبدالحکیم فتیر، حسین علی المغاوی، مهند احمد، صالح الامری، عقیل الصحابی، سعید الموالید و منصورالحربی. 

**شکست الغرافه در روز گلزنی طارمی
در دیگر بازی همزمان این گروه، دیدار تیم های الجزیره امارات و الغرافه قطر با نتیجه 3 بر 2 به نفع الجزیره امارات به پایان رسید.
«مهدی طارمی» بازیکن سابق تیم پرسپولیس گل اول الغرافه قطر را وارد دروازه الجزیره امارات کرد، اما این گل در نیمه نخست مانع از شکست تیمش مقابل حریف نشد.
به این ترتیب تیم های الجزیره امارات و الاهلی در روز نخست لیگ قهرمانان آسیا در گروه اول 3 امتیازی شدند و تراکتورسازی و الغرافه بدون امتیاز باقی ماندند.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز