کد خبر: ۸۲۱۲۲
۳۳۵ بازدید
۱ دیدگاه

پیام رسان‌های ایرانی پیش به سوی ورشکستگی و فراموشی !

۹۷/۲/۲۳
۱۳:۲۵

پیامرسان سروش با وجود حمایت 500 میلیاردی از سوی دولت و همچنین اینترنت رایگان نتوانست به راه خود ادامه دهد و با بحران جدی مواجه شده، این پیامرسان ایرانی حدود ۵_۶ روز است که از دسترس خارج شده و کانالهای پرمخاطب تلگرامی که کاربران خود را به پیامرسان سروش دعوت کرده بودند از کاربران خود عذرخواهی کرده و اعلام کردند که همچنان پرقدرت در تلگرام خواهیم ماند.

جالب اینجاست مدیران سروش دولت و وزارت ارتباطات را مقصر اختلالات بوجود آمده دانسته و شاکی هستند که چرا از ما حمایت بیشتری نمی کنید.

پس از پیامرسان سروش نوبت به پیامرسان "بله" بانک ملی رسیده که با وجود حمایت های مالی فراوان به صورت پی در پی از دسترس خارج می شود.

همچنان شاهد کوچ مجدد کاربران به تلگرام هستیم. نه نیاز به بلاک چین است نه نیاز به رفع فیلتر. شاهد هستیم که با وجود فیلترینگ شدید ایران تلگرام همچنان محبوب ترین پیامرسان در بین کاربران ایرانی است.

 پیامرسان سروش از ابتدا با کپی برداری و ویرایش یک سورس خارجی بوجود آمده و از پایه توسط تیم فنی این مجموعه کدنویسی نشده است، این پیامرسان کدنویسی مهندسی شده ندارد و دارای ایرادات بسیار بالایی در کدنویسی است که با بالاتر رفتن تعداد کاربران با مشکلات بیشتری مواجه خواهند شد که به دلیل استفاده از یک سورس ویرایش شده به هیچ عنوان قادر به حل مشکلات آن نیستند.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۷/۲/۲۳ ۱۴:۲۲

حیف اون همه پول! با اون پول میشد هزاران مدرسه روستایی ساخت

اخبار روز