کد خبر: ۸۲۷۵۵
۱۹۱ بازدید
۱ دیدگاه

ماشین تخریب شخصیت‌ها را متوقف کنید

۹۷/۳/۲۱
۱۲:۲۳

مرتضی داستانی در سرمقاله روزنامه ۱۹دی نوشت:

تقریبا از دهه هشتاد که دشمنان کاملا متوجه شدند که ترور فیزیکی آنها را به اهدافشان نمیرساند، وارد توطئه‌های پیچیده‌تر شدند؛ از یک طرف در پی آن بودند که افراد مؤثر را که می توانند به کار آمدی نظام کمک کنند حذف کنند و از طرف دیگر می خواستند با تشدید اختلافات و حساسیت‌های کاذب و ایجاد دو دستگی در کشور نظام را تضعیف کنند. 

از این روز با نفوذ به بدنه نظام، رو به ترور شخصیت چهره‌های کشور آوردند که در هر دو هدف به نتیجه برسند. دشمنان بواسطه غفلت‌های خواص و بهره‌هایی که جناح‌های سیاسی از حذف شخصیت‌ها می بردند توانستند در اهداف پلید خود توفیقات زیادی پیدا کنند.

متأسفانه روش دشمن در از بین بردن اعتبار و منزلت مسئولان به حدی رواج یافته است که خواسته یا ناخواسته برخی جریان‌های سیاسی برای رسیدن به مقاصد خود آن را رویه خود کرده‌اند. آنها به جای آنکه خود را اثبات کنند و برای نظام و کشور برنامه داشته باشند، به نام دفاع از دین، انقلاب،‌نظام و رهبری در جهت اهداف دشمنان حرکت می کنند. 

مقام معظم رهبری بارها تأکید کرده است که با این کارها مخالف است و حتی مسئولان را مواخذه کرده است که چرا با این عده برخورد نمی شود، ولی این عده گویا مأموریتی دارند که فقط باید آن را اجرا کنند.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۷/۳/۲۱ ۱۳:۵۴

این چرت و پرت ها را اینا میگن. درحالیکه علت عدم کارامدی مسئولان عدم وجود رقابت و شایسته سالاری هست. همانطور که شورای نگهبان انحصار ایجاد کرده. ما در خودروسازی هم انحصار کردیم .توجه کنید وضعیت خودروسازی ما چه شده،سی سال فقط پیکان تولید کردیم سی سال هست افتخارمان ساخت پراید و مونتاژه پژو هست .
حال در مسئولان هم شخص فقط 12 تا 16 سال مدیر یک نهاد میماند. ایا این فرد که از صندلی خود مطمئن هست واقعا تحرکی برای مردم میکند . حال نتایج ها عیان هست. وقتی مسئولی خوب کار کند مردم تبلیغات باور نمیکنند.مثل قالیباف که مترو و بی آرتی و بزرگراه تهران متحول کرد (البته او هم فسادهایش اخر معلوم شد) مردم وقتی تحت تاثیر تبلیغات قرار میگیرند که ان را ما به ازای بیرونی حس فیزیکی کنند.
مثال فقر و بیکاری گسترده کارگران چگونه میخواهیم به حساب تبلیغات بیگانگان بگذاریم.معلوم هست کارگر بیکار شده نسبت به حسن روحانی نفرت دارد لذا او بیکاری فقر حس کرده که تبلیغات بر او اثر میکند. اما اگر برعکس مانند ترامپ که بیکاری امریکا به کمترین حد رسانده و دستمزد کارگران امریکا رشد کرده،هر چقدر cnn ,bbc و سایر رسانه ها اورا بکوبند بگویند ترامپ با زنان رابطه دارد اما جالب مردم باز به او رأی میدهند! چون انها بهبود را حس فیزیکی کردند تحت تاثیر غولهای تبلیغات قرار نمیگیرند.
حسن روحانی حتی مثل ترامپ عیاش بود اما اگر راستگو و مرد عمل بود دیگر تبلیغات بی اثر بود

اخبار روز