کد خبر: ۸۳۰۵۱
۱۰۲۳ بازدید
۶ دیدگاه

حضور داور زن برای بازی ایران و پرتغال؟!

۹۷/۴/۲
۲۰:۱۰

حضور داور زن در جام‌جهانی صحت ندارد+سند

درحالی که برخی رسانه‌ها و کانال‌های خبری از حضور کمک داور زن در رقابت‌های جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه و احتمال قضاوت وی برای ایران خبر می‌دهند که اصلا در لیست داوران اعلامی فیفا برای این رقابت‌ها نام هیچ داور زنی دیده نمی‌شود.

شایعه تا واقعیت؛ حمیدرضا تاجی: وجود کمک داور زن در رقابت‌های جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه و قضاوت آن برای تیم ملی ایران یکی از شایعاتی است که در روزهای جام‌جهانی به سرعت در بین کاربران فضای مجازی دست به دست شد.

برخی دیگر حتی این شائبه را دامن زدند ک در خصوص قضاوت فرناندو کلومبو برزیلی برای ایران احتمال عدم پخش دیدار ایران و پرتغال وجود دارد.

 

 

اما یک منبع آگاه در روسیه در گفت‌وگو با فارس حضور کمک داور زن در رقابت‌ها را تکذیب کرد. برای بررسی‌ دقیق‌تر به سایت فدراسیون جهانی فوتبال مراجعه کردیم که در آن جا هم خبری از نام این کمک داور زن در لیست اعلام شده از سوی فیفا وجود نداشت.

 

به نظر می‌رسد برخی افراد سودجو برای فشار آوردن به صدا و سیما و زیر سوال بردن عدم نمایش زنان برهنه در تلویزیون جمهوری اسلامی ایران این شایعه را به وجود آوردند و به آن دامن زدند.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۷/۴/۳ ۱۰:۱۲

وقتی نمیتوانند خبر تهیه کنند ومیخواهند بازار مشتری خبرخوان خودشان را داغ نگهدارند
ویا وقتی میخواهند حواس مردم را از بیکاری ، گرانی و... پرت کنند شروع به ساخت خبرهای جعلی، پوچ و دروغ میکنند!

۹۷/۴/۳ ۰۰:۵۱

اونا هم دیدن ما به همچین چیزایی حساسیم از قصد چنین مواردی را برا ما پیش آوردند

۹۷/۴/۳ ۰۰:۵۰

اونوقت صدا وسیمای خودمان هم عکسای زنان خارجی نشون میده بدون روسری وبعضا بدون پوشش غیر اسلامی اونا چطورن حرام نیستند ؟! البته قبول دارم در حد این عکس نیستند اما نظر مراجع شرط است در مورد حرام وحلال بودن چنین عکسهایی

۹۷/۴/۲ ۲۰:۳۱

این عکس شرعاگناه وحرام هست

۹۷/۴/۲ ۲۰:۳۰

حالاچراروی ان قسمت زوم شده؟؟؟

اخبار روز