کد خبر: ۸۳۴۹۷
۹۷ بازدید
۰ دیدگاه

صدا و سیما طاقت نیاورد ؛

زابی واکا بالاخره تعطیل شد

۹۷/۴/۲۰
۱۵:۲۸

 

صداوسیما طاقت نیاورد و بالاخره برنامه زابی واکا را تعطیل کرد. جالب است که طی این مدت کوتاه این برنامه بیش از 140 تذکر از صداوسیما گرفته بود. زابی‌واکا ویژه برنامه تلویزیون اینترنتی آیو برای جام جهانی 2018 روسیه بود. برنامه ای که از همان روز دوم پخش با چالش روبه‌رو شد.

صداوسیما با وجودی که پیش از آغاز برنامه مخالفتی با حضور مجری زن در این برنامه نداشت، در دومین روز و درست میانه برنامه به مسوولان آیو و تهیه کننده برنامه گفتند که آزاده صمدی باید از برنامه حذف شود. 

توجیه شان هم این بود که اجرای زنان برای برنامه های ورزشی، مصداق استفاده ابزاری از آنان است.پس از دو روز تعطیلی برنامه ،علی انصاریان و مجید یاسر دو مجری ای بودند که راهی این برنامه شدند و از همان ابتدا هم خبرساز شدند. این برنامه که هر روز برش های جذابی از آن در فضای مجازی به صورت گسترده منتشر و دیده می شد اما بارها از سوی تلویزیون تذکر گرفت طوری که علی انصاریان در گفت‌وگویی از بیش از 140 تذکر در حدود ده روز پخش برنامه خبر داد.

تذکرهایی که نه تهیه کننده برنامه و نه علی انصاریان به آنها بهایی ندادند تا اینکه در نهایت با نامه ای که امروز از سوی صداوسیما به این برنامه داده شد، زابی واکا به طور کلی متوقف شد.

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز