کد خبر: ۸۴۵۴۴
۱۳۷ بازدید
۰ دیدگاه

تاثیر جلسه پوتین، روحانی و اردوغان بر بازار طلا

۹۷/۶/۱۷
۲۲:۵۱

قیمت طلا و سکه در اولین روز هفته (۱۷ شهریور) با کاهش همراه شده است و به گفته رییس اتحادیه طلا و جواهر، جلسه سه جانبه پوتین، روحانی و اردوغان در تهران تاثیر مناسبی روی بازار طلا و سکه گذاشته که امیدواریم این آثار در ادامه نیز مثبت و مستمر باشد تا بتواند ثباتی را به بازار ارز و طلا برگرداند.

خبرگزاری ایسنا: قیمت طلا و سکه در اولین روز هفته (۱۷ شهریور) با کاهش همراه شده است و به گفته رییس اتحادیه طلا و جواهر، جلسه سه جانبه پوتین، روحانی و اردوغان در تهران تاثیر مناسبی روی بازار طلا و سکه گذاشته که امیدواریم این آثار در ادامه نیز مثبت و مستمر باشد تا بتواند ثباتی را به بازار ارز و طلا برگرداند.

ابراهیم محمدولی - رییس اتحادیه طلا و جواهر  با اشاره به این‌که قیمت سکه کمتر از طلا با کاهش مواجه شده است، چراکه به سیاست‌های اقتصادی داخلی مرتبط است، اظهار کرد: امروز سکه تمام بهار طرح قدیم چهار میلیون و ۸۵ هزار تومان و سکه تمام بهار امامی چهار میلیون و ۳۱۵ هزار تومان فروخته شد و قیمت نیم سکه، ربع سکه و سکه گرمی نیز به ترتیب دو میلیون و ۱۲۰ هزار تومان، یک میلیون و ۲۱۰ هزار تومان و ۶۱۶ هزار تومان ثبت شده است.

وی گفت: یک مثقال طلای ۱۷ عیار یک میلیون و ۵۱۵ هزار تومان، یک گرم طلای ۱۸ عیار ۳۵۰ هزار تومان فروخته شد و اونس جهانی نیز با کاهش مواجه شد و به قیمت ۱۱۹۸ دلار رسید.

محمدولی اظهار امیدواری کرد با کاهش التهابات و نوسانات بازار به حالت عادی خود برگردد و شاهد رونق فعالان در این بازار و صنعت باشیم.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز