کد خبر: ۸۶۸۵۱
۷۳۷ بازدید
۳ دیدگاه

ماجرای "فیلم پسر سیرجانی" چیست؟ /افزایش تعداد فالوئرهای پسر +تصاویر شکنجه

۹۷/۱۰/۱۷
۲۱:۰۰

فیلمی به تازگی در فضای مجازی از کتک زدن و شکنجه یک دختر جوان توسط دو نفر منتشر شده است. این کاربر از این حرکتش فیلم گرفته و آن را در صفحه شخصی خود منتشر کرده است. ماجرا از این قرار بود که فحش دادن این دختر در اینستاگرام به یکی از این پسر‌ها و دختر مورد علاقه آن پسر، سبب شده که پسر مذکور برای انتقام‌جویی، دختر را با نقشه قبلی و با طرح دوستی از تهران به سیرجان بکشاند و او را مورد ضرب‌و‌شتم شدید قرار دهد.

 

بازداشت پسر سیرجانی که لحظات شکنجه دختر تهرانی را از اینستاگرام پخش کرد

پسر سیرجانی که لحظات کتک زدن دختر تهرانی را از اینستاگرام پخش کرده بود، بازداشت شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، یک کاربر اینستاگرام ساکن سیرجان کرمان در اقدامی غیراخلاقی دست به انتشار ویدئویی زنده یا به اصطلاح لایو در حساب کاربری شخصی خود زده است. در این فیلم دو پسر حاضر شروع به کتک زدن دختر در آن محل می‌کنند. خبر خوش آنکه عوامل منتشر کننده این فیلم که در سیرجان هستند، توسط پلیس فتا شناسایی و بازداشت شدند.

نخستین تصاویر از پسر شکنجه گر سیرجان

بازداشت پسر سیرجانی که لحظات شکنجه دختر تهرانی را از اینستاگرام پخش کرد

بازداشت پسر سیرجانی که لحظات شکنجه دختر تهرانی را از اینستاگرام پخش کرد

تعداد فالوئرهای پسری که فیلم کتک زدنش در فضای مجازی پخش شده است، بعد از انتشار فیلم به شدت افزایش یافت و مورد توجه کاربران قرار گرفت و از سه هزار به سیزده هزار نفر رسید!

بازداشت پسر سیرجانی که لحظات شکنجه دختر تهرانی را از اینستاگرام پخش کرد

بر اساس توضیحات و اظهارات حاضران در این فیلم، ماجرا از این قرار بود که فحش دادن این دختر در اینستاگرام به یکی از این پسر‌ها و دختر مورد علاقه آن پسر، سبب شده که پسر مذکور برای انتقام‌جویی، دختر را با نقشه قبلی و با طرح دوستی از تهران به سیرجان بکشاند و او را مورد ضرب‌و‌شتم شدید قرار دهد. همان طور که در این فیلم مشخص است، این اتفاق در خانه باغی در این شهر افتاده است.

محسن نیک‌ورز دادستان عمومی و انقلاب شهرستان سیرجان از دستگیری این دو نفر خبر داد و با اشاره به اینکه در حال حاضر متهم اصلی (ضارب) با صدور قرار بازداشت از سوی معاون دادستان (قاضی ویژه رسیدگی به جرائم سایبری) روانه زندان شده، افزود: در این رابطه شخصی هم که اقدام به فیلمبرداری کرده بود، شناسایی و به همراه ضارب اصلی دستگیر شد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۷/۱۱/۲ ۱۴:۵۰

غط‌کرده زده حیوون،مگه بی‌صاحبه😠

۹۷/۱۱/۲ ۱۴:۳۰

دمش گرم تا این دخترا باشن دیگه شورهای‌دیگراونو‌ ندزدن

۹۷/۱۰/۱۸ ۰۹:۵۸

خوب کاری کرده. ایران فقط تهران نیست

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز