کد خبر: ۸۷۴۶۶
۲۶۶ بازدید
۰ دیدگاه

ستاره ژاپنی به اتهام تعرض دستگیر شد

۹۷/۱۱/۱۴
۲۰:۳۲

هیروفومی آرای بازیگر شناخته شده ژاپنی روز جمعه اول فوریه توسط پلیس توکیو به اتهام رفتار خشن علیه زنان و تعرض دستگیر شد.

خبرگزاری صبا: هیروفومی آرای بازیگر شناخته شده ژاپنی روز جمعه اول فوریه توسط پلیس توکیو به اتهام رفتار خشن علیه زنان و تعرض دستگیر شد.

ستاره ژاپنی به اتهام تعرض دستگیر شد

به نقل از ورایتی، هیروفومی آرای بازیگر شناخته شده ژاپنی که در دو دهه گذشته در فیلم های مطرح ژاپنی نقش آفرینی کرده است روز جمعه اول فوریه توسط پلیس توکیو دستگیر شد.

با توجه به گزارش پلیس، این بازیگر به رفتار خشن علیه زنان و تعرض به آنها متهم شده است.

وکیل آرای اعلام کرده است که این بازیگر برخی از این اتهامات را رد کرده است. این وکیل همچنین گفت که در حال حاضر به آرای دسترسی ندارد و نمی تواند به گزارش های مبنی بر دستگیری این بازیگر واکنش نشان دهد.

شبکه مشهور ژاپنی NHK بلافاصله بعد از اعلام خبر دستگیری آرای فروش ۱۰ برنامه تلویزیونی که به نحوی با این بازیگر در ارتباط است را متوقف کرده است، از جمله این برنامه ها می توان به درام اسرارآمیز «۶۴» اشاره کرد.

هیروفومی آرای بازیگر ژاپنی در سال ۱۹۷۹ در شهر هیروساکی بدنیا آمده است. او بازیگریست که در نقش های کمیک و جدی حضور موفقی داشته است. وی اغلب در درام های شبکه های مطرح ژاپنی مانند Wowow و NHK بازی کرده است.

بهترین دستاورد آرای در سینما مربوط به فیلم سال ۲۰۱۳ تاکشی کیتانو به نام «فراتر از خشم» و فیلم «هاراگیری: مرگ یک سامورایی» ساخته تاکشی میکه است.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز