کد خبر: ۸۸۰۰۹
۴۳۰ بازدید
۵ دیدگاه

حکم اعدام زن خیانتکار صادر شد

۹۷/۱۲/۲۱
۱۱:۲۰

 

شاکی پس از حضور در دادگاه کیفری و هنگام تسلیم شکایتش به قضات گفت: چند ماهی بود که به رفتار‌های همسرم مشکوک شده بودم.

وقتی هم برای کار به مأموریت شهرستان می‌رفتم، اطرافیان درباره همسرم حرف‌های عجیب و غریب می‌زدند که اوایل به آن‌ها اهمیت نمی‌دادم. تا اینکه آرام آرام شک کردم برای همین دست به کار شدم و بدون اینکه همسرم «کیمیا» متوجه شود داخل خانه دوربین مدار بسته نصب کردم تا حقیقت روشن شود.پس از روشن کردن دوربین‌ها، روز بعد به بهانه مأموریت از خانه رفتم. طی چند شبی که در خانه نبودم با تمام وجود و در اوج نگرانی دعا می‌کردم هیچ اتفاق بدی رخ ندهد و شک من به طور کامل برطرف شود.

به همین خاطر وقتی به خانه برگشتم همسرم را به بهانه‌ای به بیرون فرستادم، اما وقتی فیلم دوربین‌ها را بررسی کردم با صحنه‌های باور نکردنی و حضور مردی غریبه در خانه روبه‌روشدم که با دیدن این صحنه‌ها احساس کردم تمام دنیا یک جا برسرم ویران شده است.

در اوج خشم و ناراحتی وقتی همسرم به خانه بازگشت، فیلم‌ها را نشانش دادم و از او خواستم برای همیشه از زندگی‌ام برود.

اما او همه چیز را انکارکرد، به همین خاطر تصمیم به شکایت گرفتم.پس از این شکایت فیلم‌ها توسط کارشناسان مورد ارزیابی قرار گرفت که صحت‌شان برای قضات مشخص شد؛ بنابراین زن جوان دستگیر شد و به اتهام زنا در شعبه یکم دادگاه کیفری پای میز محاکمه ایستاد.

اما او که با مستندات غیر قابل انکار روبه‌رو شده بود و هیچ دفاعی از خود نداشت اتهامش را پذیرفت.

قضات نیز وارد شور شدند و پس از بررسی‌های علمی و حقوقی، زن جوان را به اتهام زنا به اعدام محکوم کردند. با توجه به اینکه مرد شیطان صفت متواری است، تلاش برای دستگیری و محاکمه‌اش ادامه دارد/ایران

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۷/۱۲/۲۲ ۱۷:۵۱

اگر مرد زن دار باشد,بله قطعا اعدام می شود و 100 ضربه شلاق را با تن برهنه نوش جان می کند,اگر مجرد باشد فقط 100 ضربه شلاق می خورد.

۹۷/۱۲/۲۲ ۱۷:۴۹

شوهر خیانتکار هم حکمش اعدام بود! این مورد,زنای محصنه است و زن و مردش فرقی نمی کند در ضمن 100 شلاقش راهم طبق ایه صریح قرآن به عنوان حد جاری می کنند,فقط لباسهای زن را دورش می پیچند که خیلی دردش نگیرد ولی مرد را محکم می زنند! و بعد دارش میزنند,نگران نباشید مجازات مردهای خاین سختتر است.

۹۷/۱۲/۲۱ ۱۵:۳۵

اگرشوهرش اینکاررومیکردچه حکمی داشت؟اگرمردمجردباشدچه میشود؟

۹۷/۱۲/۲۱ ۱۵:۳۲

حالااون مرددوست زن خیانکارروهم اعدام میکنند؟

اخبار روز