کد خبر: ۸۸۶۰۴
۳۴۵ بازدید
۱ دیدگاه

علی‌اکبری:

پردرآمدترین ورزشکار در جهان می شوم

۹۸/۲/۱۴
۱۴:۲۸

مبارز ایرانی در رابطه با پیوستنش به سازمان UFC در یک نشست خبری شرکت کرد.

امیر علی اکبری در این نشست اعلام کرد: برای اولین بار یک ایرانی به سطحی از مهمترین مسابقات حرفه‌ای دنیا رسیده که تاکنون انجام نشده است. بعد از چهار سال مبارزه این هفته با UFC قرارداد بستم و طی یک سال و نیم و ۴ بازی خواهد بود که بعد از بازی سوم اوپن است و بازی به بازی جلو می‌رویم.

علی اکبری افزود: توافقی با باشگاه سوئدی داریم که در کمپ آنها می‌توانم حاضر باشم. از سویی با گروهی از دوستان در ایران نیز همکاری می‌کنیم و قصد داریم ۸۰ درصد تمرینات را در ایران برگزار کنیم تا این رشته در ایران توسعه پیدا کند.

وی با بیان اینکه دیگر با علیرضا استکی همکاری ندارد گفت: مربیان جدیدی اضافه می‌کنیم همانطور که با مربی جدید در بوکس قرارداد بستم از استکی تشکر می‌کنم اما از این به بعد او دیگر نیست و امیدوارم بتوانیم سفت و سخت کار را جلو ببریم.

علی اکبری در پاسخ به این سوال که آیا قرار است در آمریکا مبارزاتش را برای سازمان جدید برگزار کند یا خیر، گفت: سازمان UFC فعلاً قصد دارد در کشورهای اطراف برای من مبارزه بگذارد و ان‌شاءالله در آینده با گرفتن ویزای کشورهای دیگر در آنجا نیز مبارزه خواهم کرد.

وی در ادامه در پاسخ به این سوال که آیا این رشته در ایران همچنان ممنوع است یا خیر گفت: فایترهای خوبی در ایران داریم و قطعاً از ایران در آینده نمایندگان خوبی در UFC خواهیم داشت. قصد دارم کمپی در ایران ایجاد کنیم و ممنوعیت این رشته نیز برداشته شود.

وی درباره مبلغ قرارداد خود با سازمان UFC نیز گفت: فایترهای حاضر در این سازمان پردرآمدترین ور زشکارهای دنیا هستند. شاید در باز ی اول و دوم نتوانیم به آن مبلغ برسیم اما مطمئناً در آینده به جایی می‌رسم که پردرآمدترین ورزشکار در جهان شوم.

وی در ادامه افزود: قصد داشتم شرکتی بزرگ از آمریکا وارد ایران کنم تا در رشته MMA در ایران استعدادیابی کند اما متاسفانه با دخالت فایترهای رشته‌های دیگر این کار نابود شد و من منصرف شدم.

علی اکبری با تاکید بر اینکه انگیزه زیادی برای کسب موفقیت دارد، گفت: آمده ام به UFC تا با هر فایتری با تمام وجود بجنگم و قطعاً بعد از دو سه مبارزه با بزرگان این رشته در جهان مبارزه می‌کنم تا نشان دهم ایرانی‌ها توانایی انجام بزرگترین کارها را دارند. به غیر از قلی پور و عابدین زاده که شناخته شده هستند سایر اعضای تیم ما ناشناخته هستند و نیاز است حداقل ۳ سال این رشته را تمرین کنی تا به سطح خوبی برسید.

وی در پاسخ به پرسش خبرنگاری مبنی بر اینکه اولین مبارزه وی چه زمانی برگزار می‌شود گفت: انتخاب فایتر با ورزشکاران نیست اما تمام تلاشمان این است که اولین بازی مان در ابوظبی باشد و فکر می‌کنم اگر در شهریور اولین مبارزه را در این شهر برگزار کنیم برای MMA آسیا بسیار خوب خواهد بود.

علی اکبری با بیان اینکه حامیان مالی اش همگی خارجی هستند گفت: کسی اگر فکر می‌کند سربند می‌بندم تا حامی مالی داخلی جذب کنم اشتباه است. این کار را دلی انجام می‌دهم و همه اسپانسرهای من خارجی بودند و یک ریال هم از داخل ایران کمک نداشتم و حتی درآمد وارد ایران نیز کرده ام.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه شای

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۸/۲/۱۶ ۱۶:۲۱

.vfxvvv

 

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز