کد خبر: ۸۸۸۱۰
۸۷ بازدید
۱ دیدگاه

شناسایی ۱۵کلیپ رقص دانش‌آموزان در مدارس

۹۸/۲/۲۸
۱۸:۵۴

 

معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش با اشاره به کلیپ‌های جنجالی درباره مدارس، گفت: بررسی‌های ما نشان داد که ۱۵ کلیپ جنجالی درباره مدارس است و البته فقط ۷ کلیپ در مدرسه ضبط شده است.

خبرگزاری فارس: معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش با اشاره به کلیپ‌های جنجالی درباره مدارس، گفت: بررسی‌های ما نشان داد که ۱۵ کلیپ جنجالی درباره مدارس است و البته فقط ۷ کلیپ در مدرسه ضبط شده است.

شناسایی ۱۵کلیپ رقص دانش‌آموزان در مدارس

علیرضا کاظمی معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش:

ما نزدیک به ۱۱۰ هزار واحد آموزشی کوچک و بزرگ داریم و تمام کلیپ‌هایی که پخش شده است را برای بررسی کردیم؛ برخی از این کلیپ‌ها را تلفیق کردند و برای برخی زیرنویس نوشتند و به شکل‌های مختلف در فضای وسیعی پخش کردند.

بررسی‌های ما نشان داد که این کلیپ‌ها ۱۵ مدرسه را نشان می‌دهد البته آیا هر کلاسی، مدرسه است؟ اینگونه نیست بلکه برخی آموزشگاه هستند و برخی اصلا ربطی به آموزش و پرورش ندارند.

از ۱۵ کلیپ، ۷ کلیپ در مدرسه ضبط شده است و ۳ کلیپ در فضای کلاسی است مثلا یکی در مهد است؛ بر اساس دستور مقام عالی وزارت در حال شناسایی مدارس ۷ کلیپ هستیم؛ البته فضا یک جوری است که ممکن است شناسایی نشوند ولی تعدادی از مدارس شناسایی شده است و در دستور برخورد قرار گرفته است.

ابلاغ ۲ مدیر لغو شده است و بقیه هم در حال رسیدگی است؛ البته ما توضیح خواستیم که راستی آزمایی کنیم و حتی بازدید میدانی در حال انجام است؛ حتی یک مورد تخلف در آموزش و پرورش را نه می‌پذیریم و نه توجیه می‌کنیم.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۸/۲/۲۸ ۲۰:۰۸

از جدیّت، قاطعیت و سرعت عمل خارق العاده وزارت آموزش و پرورش در حل یکی از بحرانی ترین مشکلات این وزارتخانه کمال امتنان را داریم. خدا قوت

اخبار روز