کد خبر: ۸۸۹۲۱
۳۲۶ بازدید
۶ دیدگاه

نجفی دستگیر و به قتل همسرش اعتراف کرد /تکمیلی ؛

نجفی: همسرم مرا تهدید می کرد

۹۸/۳/۷
۲۰:۰۶

 

«شهریاری» سرپرست دادسرای امور جنایی تهران:

لحظاتی قبل محمد علی نجفی به پلیس آگاهی تهران مراجعه کرده و خود را تسلیم مأموران کرد.

نجفی با اعتراف به قتل همسرش انگیزه خود را از ارتکاب جنایت، اختلافات خانوادگی مطرح کرده است./فارس

تکمیلی/رئیس پلیس آگهی تهران: دقایقی پیش محمدعلی نجفی شهردار پیشین تهران به اتهام قتل همسر دومش میترا استاد در منطقه خیابان وحدت اسلامی دستگیر شد.

هم‌اکنون این فرد تحت بازجویی قرار دارد،این فرد در اظهارات خود مدعی شده بود که قصد داشته تا خود را به پلیس آگهی معرفی کند و شاید به همین دلیل به محدوده خیابان وحدت اسلامی آمده بود که دستگیر شده است.

نجفی دستگیر شد یا خودش را تسلیم کرد؟

رئیس پلیس آگاهی تهران با بیان اینکه هم‌اکنون این فرد تحت بازجویی قرار دارد، درباره اینکه گفته می‌شود نجفی خود برای اعتراف به پلیس آگاهی مراجعه کرده بود، گفت: این فرد در اظهارات خود مدعی شده بود که قصد داشته تا خود را به پلیس آگهی معرفی کند و شاید به همین دلیل به محدوده خیابان وحدت اسلامی آمده بود که دستگیر شده است./ انتخاب

تکمیلی

«اختلاف شدید، انگیزه شهردار سابق برای قتل همسرش

محمدعلی نجفی: همسرم مرا تهدید می‌کرد

دقایقی پیش شهردار سابق تهران با مراجعه به پلیس آگاهی مرکز در چهارراه شاهپور خودش را تسلیم و به قتل همسرش اعتراف کرد.

متهم در نامه‌ای که از خودش به جا گذاشته بود، به طور کامل از انگیزه‌اش برای قتل همسرش گفته و آن را شرح داده بود و ما از همان ابتدا می‌دانستیم که جنایت توسط او صورت گرفته است.

وی با اشاره به اینکه شهردار سابق تهران با همسرش اختلافات شدیدی داشته است گفت: سلاحی که متهم در جنایت از آن استفاده کرده نیز از وی کشف شده است و تحقیقات در این پرونده ادامه دارد.

در همین حال یک منبع آگاه نیز گفته: شهردار سابق تهران از سوی همسرش به شدت تهدید می‌شد. متهم مدعی شده که همسرش وی را تهدید کرده بود که زندگی اش را نابود می‌کند و به همین دلیل تصمیم به قتل او گرفته است./همشهری

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۸/۳/۸ ۱۵:۱۴

اللاه سنون کومکون اولسون من کی باش تاپمادیم نه ددون

۹۸/۳/۸ ۱۲:۱۱

اظهارنظر شکوری راد از چهره های اصلاح طلب

سرنوشت محمدعلی نجفی وضعیت بیرون زده مجموعه تعارضات ایدئولوژیک ،اخلاقی ، سیاسی ، اجتماعی ، مدیریتی و امنیتی کشور و جامعه و غرقابی است که همه در آن گرفتارند اما عجیب فوران رذالت کسانی است که در این تراژدی اسب خود را نعل کرده و بر نعش شرف خویش می تازند .
به چه سرنوشتی برای خود دل خوشند ؟!

۹۸/۳/۸ ۱۱:۲۴

در اینکه خود نجفی دچار اشتباه در نوع ازدواج و رفتار و کردار خارج از عرف و شان یک مقام مسئول عالیرتبه شده ( که از نوع عکسها و عملکرد یکسال اخیر وی عیان است ) شکی نیست اما متاسفانه آنچنانکه از قرائن خبرها بر می آید ایشان به شدت در یکسال اخیر تحت فشار بودند و گویا خودکشی ناتمامی هم داشتند بر ملا کردن فساد مالی در شهرداری دوران قالیباف و اتخاذ رویکردهای جدید در مدیریت شهری و... در این زمینه قابل تامل است مبارزه با فساد و تسلیم نشدن هزینه دارد و نمی توان این حادثه قتل را صرفا شخصی دانست

۹۸/۳/۸ ۰۰:۲۷

حالا دربرخی شهرهااین اعمال ناشایست به اسم مصلحت شناسی تبلیغ و زن دوم که چه عرض کنیم!عیددینی خانه مردها و هر چه مصلحت بدانیم،می کنیم، ترویج می شود، و رسانه هایشان لایک بارانشان هم میکنند! این آخر و عاقبت میان زنها چرخیدن است!آن هم از نوع کورد و بچه به بغل. این مرد خودش را بدبخت کرد و اولین سیاستمدار بدبخت هم نیست.مرد واقعی نباید بین زنها باشدو باید باهم سن و سال و باحیا معاشرت کندو خانم هم قانع نباشدو دنبال پول رفته و عشوه کند، عاقبتش همین است. عاقبتشان همین بود.

۹۸/۳/۷ ۲۲:۳۶

توئیت کرباسچی در این باره هم جالب توجه است بخوانید

۹۸/۳/۷ ۲۲:۳۱

خدا عاقبت همه مان را به خیر کند

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز