کد خبر: ۸۸۹۳۰
۲۷۶ بازدید
۰ دیدگاه

تهدید وزیر نفت از سوی بابک زنجانی ؛

جای من و تو عوض می‌شود!

۹۸/۳/۸
۰۰:۱۰

نماینده حقوقی وزارت نفت، شایعه تهدید وزیر نفت از سوی بابک زنجانی را تائید کرد.

خبرگزاری ایرنا: نماینده حقوقی وزارت نفت، شایعه تهدید وزیر نفت از سوی بابک زنجانی را تائید کرد.

زنجانی به زنگنه: به زودی جای من و تو عوض می‌شود!

اصغر هندی در پاسخ به اینکه آیا شایعه تهدید وزیر نفت از سوی بابک زنجانی پیش از جریان‌سازی‌های اخیر علیه وزیر نفت صحت دارد، اظهار داشت: در ادامه جلساتی که با حضور نمایندگان دستگاه‌های ذی‌ربط برای تبادل نظر درباره مسائل مرتبط با پرونده در زندان و با حضور بابک زنجانی برگزار می‌شود، چهارشنبه اول خرداد ۹۸ نیز جلسه‌ای تشکیل شد که در آن‌جا آقای زنجانی ادعاکرد که استیضاح آقای زنگنه در مجلس رأی خواهد آورد.

نماینده حقوقی وزارت نفت همچنین گفت زنجانی در این جلسه مدعی شد که به زودی جای ما با هم عوض خواهد شد و من آزاد و شما زندانی می‌شوید!

هندی اضافه کرد که البته زنجانی تاکنون چندین شکایت علیه مسئولان مختلف کشور از جمله وزیر نفت به دلیل اخلال در نظام اقتصادی مطرح کرده و دیگر این شکایت‌ها و تهدیدها عادی شده است.

نماینده حقوقی وزارت نفت همچنین، تاکید کرد که وزارت نفت با کمک و حمایت دستگاه قضائی همچنان پیگیر دریافت مطالبات از بابک زنجانی است.

وکیل زنجانی: موکلم هیچ‌گاه زنگنه را تهدید نکرده است

وکیل بابک زنجانی تاکید کرد: موکلم هیچ گاه وزیر نفت را تهدید نکرده است.

رسول کوهپایه زاده درباره اظهارات نماینده حقوقی شرکت نفت مبنی بر این موکل وی وزیر نفت را تهدید به زندان کرده است،‌ گفت: اظهارات آقای هندی مبنی بر اینکه آقای زنجانی وزیر نفت را تهدید کرده، کذب محض است.

وی ادامه داد: جلسه‌ای در مورخ اول خرداد ماه با حضور من به عنوان وکیل آقای زنجانی، معاون دادستان تهران، مسئولان بانک مرکزی و نماینده وزارت اطلاعات برگزار شد.

این وکیل دادگستری ادامه داد: جلسه اول خرداد پیرو جلسه 5 ماه قبل که در دی ماه تشکیل شده بود، برگزار شد.

وی در خصوص این جلسه گفت: جلسه مذکور در خصوص بازپرداخت بدهی‌های آقای زنجانی بود، متاسفانه در طول 5 ماه گذشته به دلیل تعلل،‌ تاخیر و کوتاهی شرکت نفت امور آن طور که باید پیش نرفت.

کوهپایه‌زاده افزود: در جلسه اول خرداد، شرکت نفت با درایت و قاطعیت قوه قضائیه موظف شد که همکاری لازم را انجام دهد و مدارک لازم را ارسال کند.

وی تاکید کرد: من در کنار آقای زنجانی نشسته بودم و به هیچ عنوان مطلبی که آقای هندی عنوان کرده‌اند که وی وزیر نفت را تهدید کرده و گفته به زودی من آزاد می‌شوم و شما زندانی، صحت ندارد.

این وکیل دادگستری خاطرنشان کرد: نباید بدلیل حواشی که در مجلس علیه آقای زنگنه در جریان است، نماینده وزارت نفت چنین اظهاراتی را بیان کند،‌ آقای زنجانی هیچ‌گاه وزیر نفت را تهدید نکردند.

وی تاکید کرد: با کارت پرونده بابک زنجانی در بازی‌های سیاسی مواردی مطرح می‌شود که وظیفه نظارتی نمایندگان مجلس تحت‌الشعاع قرار گیرد. این صحبت‌ها کذب است و صرفا جهت بهره‌برداری‌های سیاسی مطرح می‌شود و بهره‌ای از واقعیت ندارد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز