کد خبر: ۸۹۱۳۵
۹۱ بازدید
۰ دیدگاه

تکذیب شد؛

ضرب‌الاجل ترامپ به ایران برای مذاکره

۹۸/۳/۳۱
۱۵:۵۹

خبرگزاری رویترز درگزارش مدعی شده که آمریکا از طریق مقام‌های عمان پیامی برای ایران فرستاده است و بار دیگر خواستار مذاکره شده است. یک منبع آگاه، خبر اعلام شده از سوی خبرگزاری رویترز درباره ارسال پیام رییس جمهوری آمریکا از طریق عمان به ایران را تکذیب کرد.

خبرآنلاین: رویترز در گزارشی به نقل از آنچه منابع دولتی ایران نامیده گزارش داده که آمریکا از طریق مقام‌های عمان نامه‌ای به مقام ایران ارسال و در آن اعلام کرده که «مخالف هر گونه جنگ با ایران و خواستار گفت‌‌وگو با تهران درباره مسائل مختلف است.» این خبرگزاری مدعی شده که ترامپ برای پاسخ ایران زمان محدودی را در نظر گرفته است.

اولتیماتوم ترامپ به ایران برای مذاکره از طریق عمان

بر اساس این گزارش یک مقام‌های دیگر ایران اعلام کرده که ایران از طریق عمان این هشدار را به آمریکا داده است که هر نوع اقدام نظامی علیه ایران عواقب خطرناک منطقه‌ای و جهانی دارد.

ضرب الاجل ترامپ به ایران برای مذاکره تکذیب شد

یک منبع آگاه، خبر اعلام شده از سوی خبرگزاری رویترز درباره ارسال پیام رییس جمهوری آمریکا از طریق عمان به ایران را تکذیب کرد.

این منبع آگاه روز جمعه اعلام کرد: خبر اعلام شده از سوی رویترز هم در مورد ارسال پیام و هم در مورد محتوای آن کاملاً کذب است.

رویترز به نقل از یک مقام ایرانی نوشت: ترامپ از طریق عمان پیامی به ایران داده و گفته است «خواهان جنگ نیست، اما دنبال مذاکره با ایران درباره موضوعات مختلف است.»

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز