کد خبر: ۸۹۲۱
۳۵۳۰ بازدید
۷ دیدگاه

کاندیدای جالب ریاست جمهوری با شعار یاشاسین تراختور +شعارها

۱۳۹۱/۱۲/۱۵
۲۲:۰۲
جناب آقای مهدی پیرقلی از آذربایجان با سطح تحصیلاتی که در حد خواندن و نوشتن معرفی شده با شعار یاشاسین تراختور یاشاسین آذربایجان نیز به جمع احساس تکلیف کنندگان انتخابات ریاست جمهوری پیوست.

به گزارش اهراب نیوز، پروفایلی که در سایت شان درج شده بدین شرح است:
شناسه: مهدی پیرقلی
زادگاه : مشکین شهر فرزند آذربایجان
شاخصه سیاسی مذهبی: بندگی خدا
اصالت: ایرانی
مکتب: اسلام
اندیشه سیاسی: عشق
هدف: دولت سعادت
سن: سی یا ۳۰
تحصیلات: خواندن و نوشتن در حد شهید فقید رجایی
سخن: اصالت-عدالت-سعادت
یاشاسین آذربایجان یاشاسین تراختور

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۶/۵/۱ ۱۰:۵۴

چرا زود قضاوت میکنین..ایشون کارشناس روابط دیپلوماتیک هستن...حداقل طرز فکرش از دولت فعلی بهتره

۹۶/۱/۱۵ ۲۲:۲۲

اگر منصفانه به مساله نگاه نمی کردم فکر میکردم که ایشون هم شیشه زده و دارد توهم است. منتها ایشون فقد یک جوان ساده لوح است که حتی از متن قانون اساسی کشورش تحلیل خوبی نکرده و زیاد فلسفه قدرت و سیاست را نفهمیده است. ایشون به راستی نمی دانند که الیت یعنی چه و اومدند خودشون را وارد الیتی کرده اند که با هزار و یک ترفند اجازه ورود دیگران به قدرت و سهم خواهی را به دیگران نخواهند داد. ایشون با طرح جریان سوم و خیلی ظاهری با یاد گرفتن برخی مفاهیم پوز دار تو عرصه بحث و گفتگو مدعی جریانی شدند که خیلی بیش از ایشون انتونی گیدنز جامعه شناس مشهور و مشاور تونی بلر و بیل کلینتون تحت عنوا راه سوم مطرح کرده و محسن رضایی هم از ان در چند دوره ورود به عرصه انتخابات استفاده می کند. چنین افراد ساده لوحی فقط الت دست دموکراسی خام ایران هستند و الت مضحکه اونهایی که تو ان بالا نشستند و به عنوا ن نخبگان قدرت هستند. ما در چند دور همیشه شاهد ثبت نام هزاران نفر از این جور ساده لوح های دموکراسی خام هستیم و در نهایت در لیست نهایی تنها انهایی را می بینیم که به اصطلاح الیت هستند و قدرت را مال خودشن می دانند. از لحاظ متن قانونی تنها از نظر ثبت نام چنین افرادی می توانند خرج کپی و عکسها و چند ساعت زمان برای ثبت نام صرف کنند و اخرش به صورت فله ای از لیست حذف شده و تنها انهایی خواهند بود که می بایست باشند و انها هم همون الیت و طبقات قدرت جامعه هستند. بهروز اقازاده 1396/1/15

۹۱/۱۲/۱۷ ۱۱:۰۹
خیلی وقت بود خنده درست حسابی نکرده بودیم . تشکر
۹۱/۱۲/۱۷ ۰۶:۲۵
کاندیدای جدید ریاست جمهوری از تبریز آمد + عکس
دولت سعادت با برپایی رفراندوم قانون اساسی می آید / انتقال قدرت عزل و استیضاح رئیس جمهور به مجلس خبرگان رهبری!
یکی از کاندیداهای جدید انتخابات ریاست جمهوری با تشکیل کمپین انتخاباتی در فضای سایبری از دولت سعادت به عنوان شعار انتخاباتی خود یاد کرده و برنامه های جالب توجهی را برای اداره آینده کشور ارایه داده است.به گزارش زندگی، پس از اصلاح قانون انتخابات از سوی مجلس شورای اسلامی پیش بینی می شد تا وضعیت ثبت نام کاندیداهای ریاست جمهوری سامان یابد؛ اما به نظر می رسد در این دوره از انتخابات کاندیداهای جدید و گمنام انتخابات پیش از زمان ثبت نام کاندیداها دست به کار شده و فعالیت خود را در فضای سایبری کلید زده اند.

از این جمله می توان به کمپین حمایت از کاندیداتوری مهدی پیرقلی (فرزند آذربایجان) اشاره کرد. این کاندیدای جدید انتخابات که از تبریز پا به عرصه گذاشته است از «دولت سعادت» به عنوان شعار انتخاباتی خود نام می برد.

این کاندیدای 30 ساله انتخاباتی که تحصیلات خود را «خواندن و نوشتن» عنوان کرده، در کمپین انتخاباتی خود نظریات جالب توجهی را پیرامون اداره کشور ارایه کرده است.

مهدی پیر قلی با اشاره به برنامه های «دولت سعادت» خود، از «بهبود روابط ایران وقدرت های شرق وغرب با یک راه حل غیر دیپلماتیک موازی» و «تعویض مبنای مبادلات خارجی وجایگزینی طلا» به عنوان برنامه های خود یاد کرده است.

همچنین «طرح صدور پروانه ساخت رایگان برای بافت های فرسوده شهری (تجاری- مسکونی)» ، « واگذاری شرکت های خودروسازی به شرکت های خارجی جهت برابر سازی تکنولوژی وکاهش نرخ گمرک خودرو» و « تلاش برای ایجاد مسکن ملی با حفظ مالکیت های خصوصی» از دیگر برنامه های این کاندیدای جوان انتخاباتی است.

از دیگر برنامه های جالب توجه «دولت سعادت» این کاندیدای انتخاباتی فروش انرژی ارزان در برابر تکنولوژی ها و دانش های برتر دنیا و برگذاری رفراندم برای پیش نویس یک قانون اساسی جدید است.

پیر قلی در ادامه پیشنهاد تشکیل شورای عالی اقوام را داده است.

یکی از طرح های جالب توجه این کاندیدای جدید انتخاباتی انتقال قدرت استیضاح،عزل وزیر ورئیس جمهور از قوه مقننه به مجلس خبرگان رهبری و انتخاب وزیر به عهده خود دولت است.
http://khabarfarsi.com/ext/4686769
۹۱/۱۲/۱۶ ۰۸:۴۴
آقا درست تحصیلات نداره ولی چهارچوب فکری اش و برنامه اش از .... بهتره!
۹۱/۱۲/۱۶ ۰۷:۲۸
کاش همچین مطلبی رو درج نمیکردید !

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز