کد خبر: ۹۱۲۴۳
۸۴ بازدید
۰ دیدگاه

امام جمعه اسالم:

دست و پای مدیر فاسد را باید خلاف جهت قطع کرد

۹۸/۷/۱۳
۰۹:۳۴

 

اعتمادآنلاین: امام جمعه اسالم با انتقاد از نحوه ثبت نام اینترنتی خودروسازان داخلی گفت: آیا اجنه و ارواح سرگردان هم برای خودرو ثبت نام می کنند که سامانه های فروش در عرض چندین ثانیه بسته می شود؟ در طرفه العینی ظرفیت ثبت نام خودرو تکمیل می شود. این کار فقط از آصِف بن بَرخیا و اجنه حضرت سلیمان بر می آید.

امام جمعه اسالم: دست و پای مدیر فاسد را باید خلاف جهت قطع کرد

حجت الاسلام محمدجواد باقری:

* (ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات قاطع و انقلابی رئیس قوه قضائیه در برخورد با مفسدان اقتصادی): بعضی از مفسدان با بریدن بازو هم ادب نمی شوند و باید دست و پای آنها را از خلاف قطع کرد.

* (با انتقاد از نحوه ثبت نام اینترنتی خودروسازان داخلی): آیا اجنه و ارواح سرگردان هم برای خودرو ثبت نام می کنند که سامانه های فروش در عرض چندین ثانیه بسته می شود؟ در طرفه العینی ظرفیت ثبت نام خودرو تکمیل می شود. این کار فقط از آصِف بن بَرخیا و اجنه حضرت سلیمان بر می آید.

* (ضمن تاکید بر الزام برخورد با مدیران فاسد): برخی از مدیران خودروسازی خائن و فاسد هستند. نظام اسلامی فارغ از اشخاص خیانت کار و فاسد است. باید دست و پای مدیران خائن و فاسد خودروسازی را از خلاف قطع کرد. تا درس عبرتی برای دیگران باشد. موش تو سوراخ نمی رفت جارو به دمش بسته بود. خیلی ماشین های خوبی دارید؟! حالا ثبت نام و محدودیت هم می گذارید؟! خودرو را هم که با چندین ماه تاخیر تحویل می دهید. ظلم و اجحاف در حق مردم بس است.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز