کد خبر: ۹۲۴۲
۶۹۸ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

پیام نوروزی ائتلاف حداد و ولایتی و قالیباف

۱۳۹۲/۱/۳
۱۶:۵۴

 

 غلامعلی حدادعادل، محمدباقر قالیباف و علی‌اکبر ولایتی در پیام نوروزی ائتلاف سه‌گانه اصولگرایان تاکید کردند: دولت جدید می‌بایست با برداشتن گام­هایی رو به جلو، کشوری در تراز ملت رشید ایران بسازد.
به گزارش فارس غلامعلی حدادعادل، محمدباقر قالیباف و علی اکبر ولایتی با صدور پیام مشترکی به مناسبت تحویل سال ۱۳۹۲ تاکید کردند: دولت جدید که با اتکا به الطاف حضرت حق، حمایت­های رهبر فرزانه انقلاب و آرای شعورمندانه شهروندان در حماسه خرداد ۹۲، متولد خواهد شد می بایست با برداشتن گام­هایی رو به جلو، کشوری در تراز ملت رشید ایران بسازد و در این راه، بازگشت و فروکاستی وجود ندارد از همین روست که حماسه سیاسی انتخابات آماج مکر و کید دشمنان خارجی و بدخواهان داخلی است و ان شاءالله به فضل الهی این مرحله دشوار نیز با درایت و تدبیر سپری خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی ائتلاف سه گانه، متن کامل پیام نوروزی مشترک حدادعادل، قالیباف و ولایتی به شرح ذیل است:
بسم الله الرحمن الرحیم
زکوی یار می آید نسیم باد نوروزی
از این باد ار مدد خواهی چراغ دل برافروزی
نوروز طلیعه دگر شدن است و دیگر بودن و ایرانیان با آرزوی روزگاری روشن تر آن را به پیشواز می­روند و به جشن می­نشینند.
در روزگاری که تحولات منطقه نویدبخش رهایی مستضعفین از زیر یوغ ستم و استکبار است و «بوی بهبود ز اوضاع جهان» می شنویم، ایران عزیز در آستانه انتخابی تازه است تا گام های خود را در دهه عدالت و پیشرفت با سرعت و قدرت بر دارد.
ائتلاف سه گانه اصولگرایان با هدف کاستن از دامنه اختلاف­ها و افتراق­ها، مقدمات اتحادی را میان دلسوزان و علاقمندان جمهوری اسلامی فراهم آورده است که با عبور از حاشیه­های ماه­ها و سال­های اخیر، آینده ای توأم از طمأنینه و آرامش را برای مردم عزیزایران ایجاد کند. یعنی فراهم آوردن توانایی­های تازه، به خدمت گرفتن امتیازت دولت­های قبلی و فرو گذاشتن و زدودن نقاط ضعف و اشکالات آنها.
دولت جدید که با اتکا به الطاف حضرت حق، حمایت­های رهبر فرزانه انقلاب و آرای شعورمندانه شهروندان در حماسه خرداد ۹۲، متولد خواهد شد، می‌بایست با برداشتن گام­هایی رو به جلو کشوری در تراز ملت رشید ایران بسازد و در این راه، بازگشت و فروکاستی وجود ندارد از همین روست که حماسه سیاسی انتخابات آماج مکر و کید دشمنان خارجی و بدخواهان داخلی است و ان‌شاءالله به فضل الهی این مرحله دشوار نیز با درایت و تدبیر سپری خواهد شد.
«ائتلاف برای پیشرفت» آرزومند سالی توام از شادکامی و پیروزی برای مردم بوده و امیدوار است که وجود این اتحاد و همگرایی کم سابقه در تاریخ حیات سیاسی ایران موجبات کاهش یافتن بداخلاقی های محتمل و ناکامی چند باره فساد، فتنه و انحراف در فصل انتخابات را فراهم آورد و از همه فعالان حاضر در صحنه نیز می خواهد که با عمل به فرامین ولی امر مسلمین و حرکت در چارچوب های قانونی در چنین مسیری گام بردارند.
غلامعلی حدادعادل، علی اکبر ولایتی،محمدباقرقالیباف


کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز