کد خبر: ۹۳۲۹
۱۲۳۸ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

نحوه شرکت در مسابقه تشویق رانندگان بی تخلف

۱۳۹۲/۱/۸
۱۸:۵۱

رئیس پلیس راهور ناجا گفت:برای رانندگانی که در ایام نوروز تخلف نکنند تشویق هایی در نظر گرفته شده که یکی از آنها بخشیده شدن نمرات منفی رانندگانی است که در این ایام و در طول ۶ ماه رانندگی تخلف نکنند.

به گزارش واحد مرکزی خبر، سردار مومنی در بجنورد با بیان اینکه تاکنون بیشترین تصادفات رانندگی ایام تعطیلات نوروزی در استان اصفهان رخ داده است گفت: حدود ۱۰ درصد تصادفات رانندگی نوروزی امسال درکشور متعلق به استان اصفهان و ۶۰ درصد از مجموع تصادفات این استان هم واژگونی خودرو بود.

وی از رانندگان خواست در حالت خستگی و خواب آلودگی رانندگی نکنند. سردار مومنی از افزایش تصادفات انحراف به چپ از ناحیه رانندگان در این ایام هم خبر داد و گفت: کمترین تصادفات نوروزی کشور هم مربوط به استان خوزستان است که در مقایسه با مدت مشابه پارسال در مجموع ۴۷ درصد کاهش تصادفات داشته است.

سردار مومنی به طراحی مسابقه پیامکی ناجا هم اشاره کرد و افزود: همه کسانی که در این ایام تخلف رانندگی نداشته باشند می توانند با ارسال پیامک بدون متن به شماره ۲۰۰۰۰۵ در این مسابقه شرکت کنند.

وی افزود:به تعداد زیادی از برندگان این مسابقه، جوایز نفیسی از جمله خودرو اهدا می شود. سردار مومنی محور بجنورد به جنگل گلستان را یکی از محورهای پرتردد و حادثه خیز کشور برشمرد و بر انجام اقدامات کوتاه مدت و بلند مدت برای کاهش تصادفات در این محور تاکید کرد.کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز