کد خبر: ۹۳۸۷۲
۱۵۷ بازدید
۰ دیدگاه

۱۱ حوزه انتخابیه‌ای که به دور دوم رفتند

۹۸/۱۲/۵
۰۱:۴۳

تکلیف انتخابات در تمام حوزه ها مشخص نشد و در ۱۱ حوزه انتخابیه انتخابات به دور دوم کشیده شد و طبق اعلام ستاد انتخابات کشور در تاریخ ۲۹ فروردین باید تلکیف این حوزه ها مشخص شود.

خبرگزاری مهر: یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در بیش از ۵۵ هزار صندوق اخذ رأی در سراسر کشور در روز دوم اسفندماه برگزار شد. اما تکلیف انتخابات در تمام حوزه ها مشخص نشد و در ۱۱ حوزه انتخابیه انتخابات به دور دوم کشیده شد و طبق اعلام قبلی ستاد انتخابات کشور در تاریخ ۲۹ فروردین باید با برگزاری انتخابات تکلیف این حوزه ها مشخص شود.

در حوزه انتخابیه دهلران، آبدانان و دره‌شهر دو کاندید مستقل به دور دوم رفتند؛ در حوزه انتخابیه لنجان دو نامزد اصولگرا به دور دوم راه یافتند؛ همچنین در حوزه انتخابیه سمیرم یک نامزد اصلاح طلب و یک نامزد اصولگرا به دور دوم رفتند.

همچنین در حوزه انتخابیه کرج یک نامزد اصلاح طلب و یک نامزد مستقل به دور دوم رفتند؛ در حوزه انتخابیه اهواز، باوی، حمیدیه، کارون نیز یک نامزد از لیست ائتلاف و یک نامزد اصولگرا به دور دوم رفتند. در حوزه انتخابیه کردکوی، بندرترکمن و بندرگز نیز یک نامزد اصولگرا و یک نامزد مستقل به دور دوم رفتند.

بر این اساس در حوزه انتخابیه زنجان و طارم و بیجار یک نامزد اصولگرا و ۳ کاندید مستقل به دور دوم رفتند. در حوزه انتخابیه اسلام آباد غرب دو نامزد مستقل به دور دوم رفتند. در حوزه کرمانشاه نیز یک نامزد اصولگرا و یک کاندید از لیست ائتلاف به دور دوم رفتند.

در یک حوزه انتخابیه رقابت بین دو نامزد اصولگراست؛ در ۳ حوزه رقابت بین نامزدهای اصولگرا و مستقل است؛ در ۲ حوزه انتخابیه رقابت بین یک نامزد اصولگرا و یک نامزد از لیست ائتلاف است؛ در ۳ حوزه رقابت بین مستقلین است؛ در یک حوزه نیز رقابت بین یک نامزد اصلاح طلب و یک نامزد اصولگراست.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز