کد خبر: ۹۴۰۲۱
۸۱۰ بازدید
۱۱ دیدگاه

سکوت مسئولین میانه؛

سهم میانه از 48 کرونایی استان

۱۳۹۸/۱۲/۱۳
۰۰:۵۶

به گزارش صدای میانه در حالیکه در استان ما 48 کرونایی قطعی شده و 4 مورد از آن فوت کرده اند، مسئولین میانه همچنان در قبال ارائه اطلاعات این بیماری سکوت کرده اند و بجای قرنطینه کردن بیماران کرونایی، اطلاعات مربوط به آنرا قرنطینه کرده اند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: در مجموع تست کرونای ۴۸ نفر در آذربایجان شرقی مثبت شده که چهار نفر از این تعداد فوت شدند.

محمد حسین صومی در گفت‌وگوی خبری اظهار کرد: با مشخص شدن تدریجی نتایج نمونه‌ها امکان افزایش افراد مثبت

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز، اضافه کرد: از ۵۴ نمونه جدید، ۲۰ مورد کرونا مثبت شناخته شدند و به این ترتیب در مجموع ۴۸ کرونا مثبت در شهرهای مختلف استان شناسایی شده است.

وی خاطرنشان کرد: اغلب افراد شناسایی شده در بیمارستان‌های تبریز تحت مداوا بوده و حالشان خوب است.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۸/۱۲/۱۳ ۲۲:۱۵

سلام متاسفانه برخی ادارات اهمیتی به پیشگیری از کرونا نداده است. کارکنان یکی از ادارات هستم. این اداره علیرغم مراجعات بسیار مردمی اهمیتی به بهداشت کارکنان خود نداده است ازجمله هیچ دستکش یا ماده شوینده بهداشتی یادستمال کاغذی داده نشده ضمنا از ترس ریاست اداره نمی توانم اسم اداره را بگویم.

۹۸/۱۲/۱۳ ۲۰:۱۸

نوشته بودم سانسور کردن

۹۸/۱۲/۱۳ ۱۸:۵۴

متاسفانه سانسور خبر ی در این موردباعث افزایش تعداد مبتلایان به ویروس در شهر مان خواهد شدکه آن وقت کار از کار گذشته است پس مسئولین امر شایسته است واقعیت ها را با مردم در میان بگذرند.

۹۸/۱۲/۱۳ ۱۷:۴۷

باسلام
ضمن خسته نباشید به پرستاران پزشکان وکادر محترم درمانی که واقعا این روزها از جانشان مایه میگزارند خواهشا امار را اعلام ومردم را اگاه سازید تا بلای که سر کشورمان میاید سر شهرمان نیاید ومردم با خو قرنطبنه ورعایت نکات بهداشتی لازم هر چه زودتر این ویروس خطرناکتر را شکست دهیم به امید بهبودی وسلامتی کلیه هم وطنان عزیز

۹۸/۱۲/۱۳ ۱۶:۳۶

شما با تعداد چکار داری خودت بهداشت رو رعایت کن مسولین اولین کاری رو که باید میکردند انجام ندادند پس خودمان مواظب باشیم

۹۸/۱۲/۱۳ ۱۴:۵۴

چند تا ؟ اگر اطلاع دارید لطفا به ما هم اعلام کنید

۹۸/۱۲/۱۳ ۱۰:۵۱

میانه چند تا کرونایی دارد؟ توی جلسه خصوصی با ربیس شبکه گفتند تو میانه (...) تاست. درسته یا نه؟ چند نفر فوت شدن

۹۸/۱۲/۱۳ ۱۰:۴۴

متاسفانه اگر قضایای مختلف رخ داده حتی در سطح کشوری از زبان مسئولین رده بالا صریح گفته و بدون مخفی کاری آشکار شود، در شهرستان میانه نام آن نیز توسط مسئولین به زبان نمی آید و در ساده ترین موارد هم با محافظه کاری در سطح بالا و جو و نگاه امنیتی حاکم است و گاها رسانه های بومی هم از این بابت دچار مشکل و فشار هستند و البته در خیلی از موارد، بی خبر از اوضاع.

در کنار این موضوع که باید بخاطر کنترل اوضاع و جلوگیری از انتشار شایعات، نسبت به دید امنیتی مسئولین شهرستان اندکی حق داد، انتظار می رود، رسانه های مجاز و شناخته شده، امین شناخته شوند و مسائل با آنان در میان گذاشته شود تا بتوان موضوع را صادقانه و بدون حاشیه با مردم در میان گذاشت و دوگانگی مسئول آگاه و مردم بی خبر ایجاد نشود.

نگاه امنیتی به موضوعات، خفقان ایجاد می کند و از آنجا که چنین جوی نمی تواند مفید، موثر و پایدار باشد، مطمئنا به ضرر مسئولین و مردم جامعه خواهد شد چراکه زمزمه های در گوشی و شایعات جای آمار و اطلاعات درست را خواهند گرفت.

بعید میدانم نگاه امنیتی و محافظه کارانه مسئولین میانه نسبت به مسائل اینچنینی حتی اندکی تلطیف یابد.

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز